Neler Yeni

Pc de ethernet sürücüsü yok

eren28tr

80+ Platinum
Ayarlara gel sistem kısmına gel hakkında kısmında yazar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakabildinmi

eren28tr

80+ Platinum
Yok bı dk

Şimdi aygıt yöneticisine gel sonra ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın Sürücü yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra
Buradan Windows 10 64 bit seç işletim sistemi olarak realtek lan driver yazanı indirip kurun pcyi yeniden başlatın.

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Yok bı dk

Şimdi aygıt yöneticisine gel sonra ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın Sürücü yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra
Buradan Windows 10 64 bit seç işletim sistemi olarak realtek lan driver yazanı indirip kurun pcyi yeniden başlatın.
Reis ağ bağdaştırıcı sekmesi boş

eren28tr

80+ Platinum
Çift tıkla o ağ bağdaştırıcılarına hocam

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Yok bı dk

Cihazın sürücü yazılımını sil derken

Çift tıkla o ağ bağdaştırıcılarına hocam
Network wireless imi indircem

eren28tr

80+ Platinum
Yukarıda dediğimi yap hocam ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın Sürücü yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra dediğim yerden işletim sistemi olarak Windows 10 64 bit seç realtek lan driver yazanı indirip kurun pcyi yeniden başlatın.

Evet hocam o kısımdakini indiriceksin.

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Yukarıda dediğimi yap hocam ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın Sürücü yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra dediğim yerden işletim sistemi olarak Windows 10 64 bit seç realtek lan driver yazanı indirip kurun pcyi yeniden başlatın.
Sürücü yazılımını sil işaretli olsun derken anlamadım

eren28tr

80+ Platinum
Tik koyacan işte ona hocam

eren28tr

80+ Platinum
Hocam anlatıyorum ya işte ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de sonra cihazın Sürücü yazılımını sil yazacak ona tık işareti koyup uygula de bu kadar sonra dediğimi yap

ali77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali77
Hocam anlatıyorum ya işte ağ bağdaştırıcılarına gel ünlem işaretli realtek varya ona sağ tık yap cihazı kaldır de sonra cihazın Sürücü yazılımını sil yazacak ona tık işareti koyup uygula de bu kadar sonra dediğimi yap
Reis senin indirttiğin de win8 diyo Windows 10 u seçtim ama

Top Bottom