Neler Yeni

PC ekipmanlarına çok para harcamak mantıklı mı?

Sahj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Efe Pişgin
Arkadaşlar yeni hazır sistem alacağım ve yanında ekipmanda almak istiyorum. Çok uzun süre ucuz klavye mouse kulaklık kullandım artık kullanmak istemediğimden birkaç tane ekipman almak istiyorum. Sizce aşağıda belirttiğim ekipmanları almak mı mantıklı, yoksa o paraya bilgisayar parçalarının daha iyisini almak mı daha mantıklı?

DPCH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Keanu reeves
Nasıl bir PC alacaksın

Sahj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Efe Pişgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl bir PC alacaksın

bu pcde hava soğutucu + ramlari 6000mhz cl30 + ssdyi 970 evo 1tb seçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Alperen Duha Aygün
Arkadaşlar yeni hazır sistem alacağım ve yanında ekipmanda almak istiyorum. Çok uzun süre ucuz klavye mouse kulaklık kullandım artık kullanmak istemediğimden birkaç tane ekipman almak istiyorum. Sizce aşağıda belirttiğim ekipmanları almak mı mantıklı, yoksa o paraya bilgisayar parçalarının daha iyisini almak mı daha mantıklı?

Klavye pahalı geldi bana ama

leica

80+

bu pcde hava soğutucu + ramlari 6000mhz cl30 + ssdyi 970 evo 1tb seçtim
Hocam çevre birimleri kullanıcı deneyimi açısından çok önemli, bütçenizin bir kısmını ayırmanızı öneririm. Fakat bütçenizi çok daha iyi değerlendirebilirsiniz. Benim zamanımda çok seçenek yoktu ana akım bir iki markadan başka kimsenin esamesi okunmazdı. Şimdi her çeşit ürün ve marka mevcut. Bu devirde -bütçeden bağımsız- seçtiğiniz ürünlere o paraları vermezdim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Ekipmanı abartmaya gerek yok bence. Zamanında PC toplarken 30 liralık mouse 50 liralık klavye 50 liralık kulaklıkla başlamıştım. Sonra bir indirimde 300 liraya güzel bir klayve+mouse seti aldım bir süre daha sonra da 300 liraya güzel bir kulaklık aldım yıllardır bunları kullanıyorum.

Sahj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Efe Pişgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çevre birimleri kullanıcı deneyimi açısından çok önemli, bütçenizin bir kısmını ayırmanızı öneririm. Fakat bütçenizi çok daha iyi değerlendirebilirsiniz. Benim zamanımda çok seçenek yoktu ana akım bir iki markadan başka kimsenin esamesi okunmazdı. Şimdi her çeşit ürün ve marka mevcut. Bu devirde -bütçeden bağımsız- seçtiğiniz ürünlere o paraları vermezdim.
Önerdiğiniz kaliteli ekipman var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye pahalı geldi bana ama
Öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Alperen Duha Aygün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneriniz var mı?
Tkl klavye olursa 1600 TL ye media markta apex 3 tkl var
Tkl istemiyorsan normal istiyorsan
logitech g213 var

• Beğen
Reaksiyonlar: Sahj

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
940
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

leica

80+
Hocam bu ekran kartı önermeye benzemez. Büyük bir kısmı kişisel tercih. Örneğin mouse piyasasında ürünlerin çoğunun anahtarları sensörleri artık belirli bir standartta. Seçim yapmak neredeyse tamamen ergonomiye bakıyor. Klavye, kulaklık hakeza. Size tavsiyem imkanınız varsa ekipmanları deneyin. İmkanınız yoksa ayrı bir konu açın, ihtiyacınızı detaylı açıklayın (mouse şekli-ağırlığı, elinizin boyu, klavye tuş sayısı, kulaklık için kafanızın boyutu, kullanım amacınız vs.) arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Sahj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Efe Pişgin
mouse 1.769 TL
klavye
Hocam bunlar benim bilmediğim markalar kaliteli midir sizce?

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Kulaklık için bence harcanır. Mouse ve klavyede fantezi oluyor biraz.

Top Bottom