Neler Yeni

Pc goruntu gelmiyor ikinci el pc topladim

o.er1366

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Omer efe karadurmus
Bütçe
5
Merhabalar ben gecen ascork b550 qldim ustunde ryzen 3 2200g rx480 8gb 16 gb ram var pc ikinci el toplandim anakrt saglamligina eminim ama pc goruntu gelmiyor bana yardimci olurmusunuz

1Swench

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Durdu
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
olamam

omer_34

80+ Silver
hdmi kablosunu nereye bağladın ? kablolamayı doğru yaptığından emin misin belki bir yerde eksik bağlama yapmışsındır, kartın güç bağlantısını taktın mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca sormadan edemeyeceğim birbiri arasında bu kadar fark olan bir sistemi neden topladın ? keşke en başında buradan yardım isteseydin. o anakart o sisteme çok fazla ayrıca işlemcini apu yerine daha güçlü bir işlemci seçebilirdin.

o.er1366

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Omer efe karadurmus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hdmi kablosunu nereye bağladın ? kablolamayı doğru yaptığından emin misin belki bir yerde eksik bağlama yapmışsındır, kartın güç bağlantısını taktın mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca sormadan edemeyeceğim birbiri arasında bu kadar fark olan bir sistemi neden topladın ? keşke en başında buradan yardım isteseydin. o anakart o sisteme çok fazla ayrıca işlemcini apu yerine daha güçlü bir işlemci seçebilirdin.
Hdmi i gpu ya bagladim dedgigin gibi fark var onu gelecek zamanda guncelleyecegim

omer_34

80+ Silver
Hdmi i gpu ya bagladim dedgigin gibi fark var onu gelecek zamanda guncelleyecegim
onboard üzerinden görüntü alabiliyor musun? sorun ekran kartında olabilir. temiz kart almamış olabilirsin aldığın seri mining için kullanılıyordu her türlü problemle karşılaşılan bir seri. onboard üzerinden görüntü alabiliyorsan sorun ekran kartındadır. bu arada psu kaç watt?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,253
Üyeler
151,522
Son üye
Goodplayer
Top Bottom