Neler Yeni

Pc hocasi gg6 aldim iptal etmek istiyorum

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
bende ilk defa pc almiyorum ama 2 yıl sonra bu piyasada almisken iyisini aliyorum diyorum
hocam bu konuda son karar sizin kimse size şu gün şu fiyata şöyle bir sistem çıkacak diyemez diyebileceğimiz tek şey aldığınız sistem gayet iyi

Farway

80+ Silver
14 gün içerisinde ürünü koşulsuz şartsız iade almaları lazım kutuyu açmadan yolla

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
hocam bu konuda son karar sizin kimse size şu gün şu fiyata şöyle bir sistem çıkacak diyemez diyebileceğimiz tek şey aldığınız sistem gayet iyi
knk senide sıkıştırıyo gibi oldum kusura bakma icime sinmedi sistem bilmiyorum yani o yüzden diğer sistem için şans mi versem yoksa bunda mi kalsam bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 gün içerisinde ürünü koşulsuz şartsız iade almaları lazım kutuyu açmadan yolla
öyle yapacam gelirse geri teşekkürler

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
knk senide sıkıştırıyo gibi oldum kusura bakma icime sinmedi sistem bilmiyorum yani o yüzden diğer sistem için şans mi versem yoksa bunda mi kalsam bilmiyorum
hocam içinize sinmediyse almayın içinize sinmedikten sonra isterse fiyatının en iyisi olsun içinizde hep bir soru işareti kalacak ama tekrar söyleyeyim ben sistem içerisinde kronik sorunlu tek bir parça bile yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
hocam içinize sinmediyse almayın içinize sinmedikten sonra isterse fiyatının en iyisi olsun içinizde hep bir soru işareti kalacak ama tekrar söyleyeyim ben sistem içerisinde kronik sorunlu tek bir parça bile yok
eyvallah reis bakalım su an duygusal turbulanstayim sınavdan önce karar acele edip bunu siparis verdim karsilastirma filan yapmadan biraz aceleye getirdim gibi oldu

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
sistemi kasa ve ssd si düşürülmüş halde satın aldım ve vazgeçtim almayacağım çünkü gerçekten düşürülmüş sistem almak istemeim ve bunu iptal etmek istiyorum gen g ye yazacağım ama measi saatleri dışındayız sabahta iptal olmaz filan sizce ne yapmam gerekiyor
ürün paketlendiyse kargoya verildiyse iptal edilemez maalesef

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
eyvallah reis bakalım su an duygusal turbulanstayim sınavdan önce karar acele edip bunu siparis verdim karsilastirma filan yapmadan biraz aceleye getirdim gibi oldu
sınavında başarılar dilerim reis umarım her şey istediğin gibi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
Discord
feew#1211
Hocam intel sistemi almadınız mı iptal etmeyin bence o sistem sizi baya bi' süre götürür güncel her oyunu en yüksek ayarda oynarsınız ha illaki iptal edecem itopya'da yeni çıkan RX 6600 sistemi düşünebilirsiniz Pc Hocası'nın bir sonraki sistemini beklemenizi tavsiye etmem muhtemelen 1 aya çıkarır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
Hocam intel sistemi almadınız mı iptal etmeyin bence o sistem sizi baya bi' süre götürür güncel her oyunu en yüksek ayarda oynarsınız ha illaki iptal edecem itopya'da yeni çıkan RX 6600 sistemi düşünebilirsiniz Pc Hocası'nın bir sonraki sistemini beklemenizi tavsiye etmem muhtemelen 1 aya çıkarır.
haziran ayı icinde dememismiydi

haziran ayı icinde dememismiydi

sınavında başarılar dilerim reis umarım her şey istediğin gibi olur
eyw sen kaçıncı sınıfsın

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,414
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

efekoray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Koray Güneş
Bence değiştirmeye gerek yok bende aldım hatta bence kasa daha güzel xddd

mythrowib

80+ Silver
sistemi kasa ve ssd si düşürülmüş halde satın aldım ve vazgeçtim almayacağım çünkü gerçekten düşürülmüş sistem almak istemeim ve bunu iptal etmek istiyorum gen g ye yazacağım ama measi saatleri dışındayız sabahta iptal olmaz filan sizce ne yapmam gerekiyor
Kasa dışında yeni Halide kötü değilki zaten?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,862
Üyeler
157,832
Son üye
arjinyekta
Top Bottom