Neler Yeni

Pc Hocasi Ne Yapiyor ?

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Dostum hiç biri senin benim için yapmıyor. Adamlar aldığı paraya sponsora bakıyor. Görüyorum arada bilgisayar ile uzaktan yakından alakası olmayan insanlar abuk subuk isimler vererek sistem satmaya çalışıyor. Bir çoğu da ilgilenmiyor zaten aldıktan sonra.
Farkındayım adamlar sistemi sponsorla paylaşıyorlar ama onlar paylasmasa kndirimli hazır sistem bulamiyicaz piyasada

ByKayseriLi

80+ Bronze
Farkındayım adamlar sistemi sponsorla paylaşıyorlar ama onlar paylasmasa kndirimli hazır sistem bulamiyicaz piyasada

Valla ben almam öyle sistemleri. Zaten her türlü parayı götürüyorlar. Youtube'a video atıyor para. Sponsor alıyor para. Bir de sistemden para yiyorlar gerek yok. Çok var işe yaramaz sistemler zaten. Adam hala 8GB tek modül ram koyuyor oyun sistemi diye satıyor bir de. İndirimli sistemi batsın.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Valla ben almam öyle sistemleri. Zaten her türlü parayı götürüyorlar. Youtube'a video atıyor para. Sponsor alıyor para. Bir de sistemden para yiyorlar gerek yok. Çok var işe yaramaz sistemler zaten. Adam hala 8GB tek modül ram koyuyor oyun sistemi diye satıyor bir de. İndirimli sistemi batsın.
Kim koyuyo 8gb ramle sistemi? Adam senin sisteminden %1komisyon bile almiyodur eminimki sen o komisyonu vermemek için daha kazık sistemi tercih edersen senin tercihin bu

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Bu adam sürekli dolar yükseldiğinde yeni kasa videosu çekiyo bilgisayar daha fazla satsın diye mi acaba
Yav adamlar sana çok iyi fiyata sistem topluyolar 1050ti kasaya 12k verme diye ne ağlıyonuz

ByKayseriLi

80+ Bronze
Kim koyuyo 8gb ramle sistemi? Adam senin sisteminden %1komisyon bile almiyodur eminimki sen o komisyonu vermemek için daha kazık sistemi tercih edersen senin tercihin bu

Dostum öyle çok sistem gördüm ben tek modül 8GB ram olan merak etme. Eminim öyledir aynen %1 komisyon bile almıyordur :)

Emir.jk

80+ Bronze
hocam ekran kartı işlemci dışında doğru düzgün parça yok sistemde.çerçöp ne varsa doldurmuşlar sistem diye satıyolar.arada bi iyi sistem çıkarıyolar onlarda 100stok çıkartıyolar saniyesinde bitiyo.pek bi faydaları yok piyasaya.
Dalgamı geçiyonuz. Abdullah abi olsun Taner abi olsun adamlar 10k ya rtx2060 + i3 12100f çıkardı nerde var bu kampanya+ ikiside 1000+ stok olarak çıktı. Her sistemleri herkese hitap edecek diye bir şey yok Taner abinin her kampanyanın stokları bitmiyor mu. Bu adamların hepsi bizm için çalışıyor ayıp ediyosunuz

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,954
İsim
tümen dağ
Abdullah abi olsun Taner
Hakkus abimi unutmassak sevinirim
H si buyuk yalniz