Neler Yeni

Pc Hocası yeni sistemi aldım h.o g.o ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Akşam üstü pc hocası yeni sistemi aldım vatan bilgisayardan kurulum yaparak gönderiyorlar ekran kartını biz takıyoruz sadece dimi. Bide bu sisteme monitör önerir misiniz ?

Bor4

80+ Bronze
Akşam üstü pc hocası yeni sistemi aldım vatan bilgisayardan kurulum yaparak gönderiyorlar ekran kartını biz takıyoruz sadece dimi. Bide bu sisteme monitör önerir misiniz ?
H.o ama o fiyata daha iyisi yokmudur

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Sistemi atmamışsınız.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
H.o ama o fiyata daha iyisi yokmudur
3-4 gündür bakıyorum bu sistemi buldum bugün arkadaşlarla tartışırken iyi-kötü diye bi anda pc hocasının sistemin geldi almış oldum. O fiyata daha iyisini göremedim yani.

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk

Gigabyte G24F veya İtopya indirim yaptığında G24F-2 olabilir. Başka modeller de var ama fiyatları stok olmadığı sebebiyle artmış sanırım sen yine bakmaya devam et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berkay
Ben de alacaktım bitmiş. Satmak için alan arkadaşlar varsa teşekkür ederim :)

Bor4

80+ Bronze
H.o aynı fiyata https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...nvme-m2-ssd-rx6700xt-oyun-bilgisayari-p-41195
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada çok daha ucuza bu https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-nvme-m2-ssd-rtx3060-oyun-bilgisayari-p-46429 bence iade edip bu 2 sistemden birini alın

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Gigabyte G24F veya İtopya indirim yaptığında G24F-2 olabilir. Başka modeller de var ama fiyatları stok olmadığı sebebiyle artmış sanırım sen yine bakmaya devam et.
Monitörü zaten bi 4-5 ay sonra gibi alıcam şuanlık 75hz asus monitör ile idare edicem. Ama kenara yazdım zaman geldiğinde umarım fiyatıda uygun olur.

Monitör şu an en mantıklısı lenovo g24-20

Sistem de güzel ho
aynen o monitörü de çok önerdiler yazdım kenara

H.o aynı fiyata https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...nvme-m2-ssd-rx6700xt-oyun-bilgisayari-p-41195

Yada çok daha ucuza bu https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-nvme-m2-ssd-rtx3060-oyun-bilgisayari-p-46429 bence iade edip bu 2 sistemden birini alın
nvidia ekran kartı almak istiyorum bide ikinci attığınız sistem mağazaya özel

jımalya

80+ Bronze
ho hocam gule gule kullanin

Bor4

80+ Bronze
Monitörü zaten bi 4-5 ay sonra gibi alıcam şuanlık 75hz asus monitör ile idare edicem. Ama kenara yazdım zaman geldiğinde umarım fiyatıda uygun olur.

aynen o monitörü de çok önerdiler yazdım kenara

nvidia ekran kartı almak istiyorum bide ikinci attığınız sistem mağazaya özel
Nvdia istiyormuşsunuz ozaman h.o

Top Bottom