Neler Yeni

Pc için Dualsense mi xbox 9. Nesil mi?

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Tolga Can
Merhabalar netten araştırdım fakat güncel bir konu bulamadım. Pc için Dualsense mi xbox mu? Dualsense kullananlar aktif feedback VS. Günümüzde aktif çalışıyor mu?

Fifa, rdr, cyperpunk, forza gibi oyunlar oynanacak.

Kullananlar olarak yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Bünyamina

80+ Gold
Merhabalar netten araştırdım fakat güncel bir konu bulamadım. Pc için Dualsense mi xbox mu? Dualsense kullananlar aktif feedback VS. Günümüzde aktif çalışıyor mu?

Fifa, rdr, cyperpunk, forza gibi oyunlar oynanacak.

Kullananlar olarak yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Xbox 9. nesili fifa ve forzada güzeldi. Diğer oyunları denemedim ama iyidir onlarda da.
Fiyat etken olarak sayabilirsin. İleride ps 5 ya da xbox series s felan alır mısın? Onlara göre de tercih yapabilirsin.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Tolga Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat önemli değil, ps ya da xbox almam. Pc için uyumluluk önemli hocam

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Baran Kut
Fiyat önemli değil, ps ya da xbox almam. Pc için uyumluluk önemli hocam
Xbox. Uyumluluk istiyorsan Xbox.

Eğer yeni gamepad özelliklerini deneyimlemek istiyorsan Dualsense ama Xbox oyunlarının bir kısmında DS4, DSX veya kolu Xbox olarak gösteren herhangi bir uygulama kullanman gerekebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dualsense kullananlar aktif feedback VS. Günümüzde aktif çalışıyor mu?
Kendi exclusive oyunları ve bu teknoloji entegre etmiş tüm oyunlarda çalışır.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Tolga Can
Yani ben pc de dualsensi programlar aracılığı ile de olsa uyumlu ve sorunsuz kullanabileceksem tercihim teknolojik açıdan dualsense olur. Bu konudaki yorumlarınıza ihtiyacım var.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
oğuzhan ege
valla ben indirimde 2 tane xbox son nesil kol aldım yeşil kolu hiç beğenmedim.rahat gelmedi bana. polosmart dualshok 3 bile daha rahat geliyordu elime sonra birisini sattım diğeri boşta duruyor. dualsens aldım kafam rahat bütün oyunları sorunsuz oynuyorum. detroit god of spider man fc24 vb

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Tolga Can
valla ben indirimde 2 tane xbox son nesil kol aldım yeşil kolu hiç beğenmedim.rahat gelmedi bana. polosmart dualshok 3 bile daha rahat geliyordu elime sonra birisini sattım diğeri boşta duruyor. dualsens aldım kafam rahat bütün oyunları sorunsuz oynuyorum. detroit god of spider man fc24 vb
Hocam bende bugün aldım dsx de kurdum fakat oyunda ayar değişikliği yapamıyorum. Kolu 2 tane birden görüyor vs. birdizi sorun var siz bunu nasıl çözdünüz ? DSX den dualshock 4 e alınca sorun kalmıyor fakat tuş ayarı değiştiremiyorum.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
oğuzhan ege
Hocam bende bugün aldım dsx de kurdum fakat oyunda ayar değişikliği yapamıyorum. Kolu 2 tane birden görüyor vs. birdizi sorun var siz bunu nasıl çözdünüz ? DSX den dualshock 4 e alınca sorun kalmıyor fakat tuş ayarı değiştiremiyorum.
ben hiç bir uygulama kullanmıyorum tak çalıştır kullanıyorum dualsensi :D

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Elvan kocer
Hocam dualsense kullanıyor musunuz hala

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,721
Üyeler
153,752
Son üye
onderb
Top Bottom