Neler Yeni

PC İçin F/P Gamepad Almak İçin Ne Kadar Bütçe Lazım ?

Hocam ben yorumlara aldanıp aldım birincisi tasarım berbat ikinci olarakda r2vel2 tuşları fifa için cok kotu 3.olarakda en sinir olan şey oyunun ortasında bazen tak diye baglanti gidiyor geliyor sadece bende vardır dedim heralde çogu kisi aynı sorunu yaşıyor tek avantajı çok sağlam olması baya sağlam bi kol ama kesinlikle alınmaz

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Bu alet ps3 tipi diye biliyorum. Hem şu titaniğe inen ocean gate denizaltısı bu aleti kullanıyordu patladı. Ben de önermem fiyatına göre kötü bir alet

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
Ne alabilirim şimdi

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Ben de bilemedim ne alacağımı bütçe sorun değil de gamepad'e 2-2.5k'dan fazla vermek istemiyorum. 2. El Xbox elite var 3250'ye adam 2750 kabul etmemiş 3k'ya verir belki. Xbox elite 2'ye 3k vermek değer mi sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzenleme: almayın
Bu aleti alan mecaz olarak patlıyor beyler.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
Hocam Msi Force GC20 V2 en iyi seçim gibi duruyor butceye arttırıp bunu alıcam galiba ben
Hafta sonları oynuyorum sadece. Seneye 11. Sınıf olacağım o yüzden oyunu bırakırım. Uzun vadeli bir şey almayacağım o yüzden pahalı bir şey almak istemiyorum. İstesem de almazlar :(

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Hafta sonları oynuyorum sadece. Seneye 11. Sınıf olacağım o yüzden oyunu bırakırım. Uzun vadeli bir şey almayacağım o yüzden pahalı bir şey almak istemiyorum. İstesem de almazlar :(
Bence de pahalı bir şey alma seneye bırakacaksan. (bırakman yararlı olur zaten) 2. el piyasaya bak bence güzel bir aleti ucuza alırsın

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
Hocam çakma ps4 kolu alın o zaman uzun vade degilse bide 11 erken degilmi ya 12de bırakırsın
Kendim bırakmıyorım zorla bıraktırıyorlar. Ben 9dayken okul dönemi oyun oynatmıyorlardı

Bence de pahalı bir şey alma seneye bırakacaksan. (bırakman yararlı olur zaten) 2. el piyasaya bak bence güzel bir aleti ucuza alırsın
Gaziantep'te de orijinal hiçbir şey yok. Türkiyenin küçük Çin'i gibi

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Hocam çakma ps4 kolu alın o zaman uzun vade degilse bide 11 erken degilmi ya 12de bırakırsın
Bence 11'de doğru dürüst çalışmaya bile gerek yok normalden ekstra efor göstersen yeter zaten. Ama çalışılacaksa oyunu bırakmak çok yararlı olur. Ben 8'de bırakmıştım çok işe yaradı

Kendim bırakmıyorım zorla bıraktırıyorlar. Ben 9dayken okul dönemi oyun oynatmıyorlardı

Gaziantepte de orijinal hiçbir şey yok. Türkiyenin küçük Çin'i gibi
Sahibindende param güvende ile diğer illerden getirtebilirsin. İstanbuldan falan adam kargolar sorun olmaz herhalde

Top Bottom