Neler Yeni

Çözüldü✓ PC için PS kolu mu XBOX mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Mehmet
Bütçe
1300
Merhaba arkadaşlar, PC için gamepad arıyorum. Xbox uyumluluk açısından PS koluna göre daha iyi olduğunu biliyorum ama PS kolu daha çok hoşuma gidiyor. Kullanım açısından herhangi bir sorun olur mu? Tak çalıştır mı yoksa ekstra programlara gerek var mıdır?

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
PS kontrolcüsünü PC de kullanırken 3.parti yazılım kullanmanız gerekiyor, DSX gibi. Buna rağmen, bazı oyunlarda yer yer sorun olabiliyor.
Sorunsuz, yazılımsız, direk tak çalıştır kullanım istiyorsanız bu konuda tek seçeneğiniz Xbox kalıyor.
Xbox kontrolcüleri Windows ile direk entegreli olduğu için, hiçbir yazılım vs. uğraşmadan tak çalıştır tüm oyunlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.
PC için tavsiyem Xbox kontrolcüsü.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Halit KÖK
Merhaba arkadaşlar, PC için gamepad arıyorum. Xbox uyumluluk açısından PS koluna göre daha iyi olduğunu biliyorum ama PS kolu daha çok hoşuma gidiyor. Kullanım açısından herhangi bir sorun olur mu? Tak çalıştır mı yoksa ekstra programlara gerek var mıdır?
Ben Xbox kolunu sevmediğim için ds4 aldım pişman oldum ds4 ve dualsenseler çok iyi gamepedler ama pcde uyumlu değiller f710 aldım şuan çok memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PS kontrolcüsünü PC de kullanırken 3.parti yazılım kullanmanız gerekiyor, DSX gibi. Buna rağmen, bazı oyunlarda yer yer sorun olabiliyor.
Sorunsuz, yazılımsız, direk tak çalıştır kullanım istiyorsanız bu konuda tek seçeneğiniz Xbox kalıyor.
Xbox kontrolcüleri Windows ile direk entegreli olduğu için, hiçbir yazılım vs. uğraşmadan tak çalıştır tüm oyunlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.
PC için tavsiyem Xbox kontrolcüsü.
8. Nesil Xbox gamepad alınır mı peki biliyorsanız
Ben Xbox kolunu sevmediğim için ds4 aldım pişman oldum ds4 ve dualsenseler çok iyi gamepedler ama pcde uyumlu değiller f710 aldım şuan çok memnunum
Anladım hocam xbox bakacağım o zaman teşekkürler

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
8. Nesil Xbox gamepad alınır mı peki biliyorsanız

Anladım hocam xbox bakacağım o zaman teşekkürler
8. Nesil ile 9.Nesil Xbox kontrolcüleri arasında pek fark yok, ancak 8. nesili sıfır almanızı önermem. Fiyatı gereksiz pahalı. Bulabilirseniz ikinci elde uyguna temiz bu fiyatlara direk 9. Nesil alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Mehmet
8. Nesil ile 9.Nesil Xbox kontrolcüleri arasında pek fark yok, ancak 8. nesili sıfır almanızı önermem. Fiyatı gereksiz pahalı. Bulabilirseniz ikinci elde uyguna temiz bu fiyatlara direk 9. Nesil alabilirsiniz.
Hocam sahibindende bir ilan buldum. 9. Nesil sıfır ve orijinal diyor ama fiyatı piyasaya göre düşük. Bu kolların çakması var mı

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Mehmet
resimler orijinale benziyor ancak yine de alırsanız param güvende ile alıp test edin eğer çakma çıkarsa iade edersiniz
Elden aldım hocam tertemiz kol sıfır gibi ama kullanılmış biraz. Bir sıkıntısı yok şimdilik teşekkür ederim yardımınız için

Top Bottom