Neler Yeni

pc kapalıyken PSU şalteri kapatılmalı mı

Atyxah

80+ Silver
psu poweboost olduğu içn korkuyorum sürekli şalteri kapatıyorum ama gerek var mı gece elektrik kesilirse şalter açık pc kapalı sorun yaratır mı ?

ConquerorXIV

80+ Gold
akım korumalı priz kullanabilirsin

Atyxah

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kapatman saglikli olani, isterse kullanici RMx kullansin yine de kapatmasi daha iyidir.

ConquerorXIV

80+ Gold
dene gör istersen, diğer parçalarına yazık olmasın ben olsam değiştirirdim psu'yu. bende gampower psu vardı 2 yıl kullandım sonra yükdeyken yandı resmen o kadar ısınmış kı fişi çekerken fark ettim el yakacak kadar hemde yani o psu şimdilik kullan kısa süre içinde fsp bir psu ile değiş en iyisi

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berk
ben kabloları prizde takılı bırakıyorum pc kapatırken psu şalterini kapatıyorum, fişi çekiyorsanız prizden sorun yok

Atyxah

80+ Silver
Kapatman saglikli olani, isterse kullanici RMx kullansin yine de kapatmasi daha iyidir.
RMxi açıklar mısınız rica etsem
dene gör istersen, diğer parçalarına yazık olmasın ben olsam değiştirirdim psu'yu. bende gampower psu vardı 2 yıl kullandım sonra yükdeyken yandı resmen o kadar ısınmış kı fişi çekerken fark ettim el yakacak kadar hemde yani o psu şimdilik kullan kısa süre içinde fsp bir psu ile değiş en iyisi
psu değiştirmem maalesef olanaksız
ben kabloları prizde takılı bırakıyorum pc kapatırken psu şalterini kapatıyorum, fişi çekiyorsanız prizden sorun yok
fiş masanın arkasında ama güvenmediğim için hep şalteri kapatıyorum geceleri sadece açık kalırsa sabah kalıyor onu da aç kapa yaptığım için

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
psu poweboost olduğu içn korkuyorum sürekli şalteri kapatıyorum ama gerek var mı gece elektrik kesilirse şalter açık pc kapalı sorun yaratır mı ?
Ben kapattikdan sonra 3lü prizi fişten çıkarıyorum

Atyxah

80+ Silver
Ben kapattikdan sonra 3lü prizi fişten çıkarıyorum
prizin ucu direkt kablolara bağlı yani en fazla yapabileceğim şalteri kapatmak

monitöre ve ses sistemine bir şey olmaz değil mi onlar 7/24 takılılar

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
psu markasi modeli farketmeksizin kapatmakta fayda var ve oldukca zahmetsiz bir islem

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,678
İsim
Emre Zengin
Ben sistemimi 1.5 sene önce aldım. Bir kez olsun PSU şalterini kapatmadım ya da hiç fişten çekmedim. Bende de Gamepower PSU var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,982
Üyeler
155,661
Son üye
erensavas77
Top Bottom