Neler Yeni

PC satıp 2.el den ps4 pro almak.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Boş bir mesaj okumayacağım bile. Mesajı okumadan kafana göre bir şey kurup ona cevap verip fanboyluk yapmayı bırakırsan söyle kaldırırım.
Bu kadar boş olduğunu iddia ediğine göre zoruna giden bir şey var üzmüş mesajlarım seni illa bu kadar yükselmene gerek yok sakin sakin tartışabiliriz yazdığım yazıda fanboy diyecek kadar sizi ne tetikledi önce boş bir yazı diyeceğinize düzgün bir şekilde mesajımı okuyun bana yazdığınız her şeyin cevabı var orada mesajınızı okumamış mıyım asıl bu yazdığınız yazıdan kim kimin mesajını okumamış çok belli etmeseydiniz keşke.

Son düzenleme:

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,051
İsim
Berk
Asla pc hazzını alamazsın oyun odaklı düşünüyorsun sadece.. pc upgradelemeye çalış

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Hayir PS4 pro almistim zaten 1 2 saatte isinan bir sey degil 3 saati gectigi zaman.
Kendi PS4 PRO cihazına göre yorum yapıyorsun senin cihaz sıkıntılı diye genelleme yapma o sorun çok yüksek cihazın ile alakalı 24 saat açık benim cihaz sürekli aktif kullanıyorum ne ısınıyor ne fan sesi var sizin model çok yüksek CUH-7016B o yüzden bu sıkıntıları çekmişsiniz CUH-7216B modelinde ne fan sesi var ne de ısınma CUH-7116B modeli de iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,160
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom