Neler Yeni

PC satıp 2.el den ps4 pro almak.

LehMecun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut İslam
Herkese hayırlı günler, bilgisayarım istediğim oyunların çoğunu kaldırmıyor. Bende bilgisayarı satıp ps4 pro almayı düşündüm (2.el olarak). sizce mantıklımı bilgisayarda yaptıklarım youtube girmek,Tarayıcıda gezinmek ve twitch izlemek. bunları ps4 te yapabilir miyim? benim aklımdan geçen bilgisayarı satıp 2.el ps4 pro almak. birde yanına aylık 70tl lik ps puls aboneliği almak. sizce mantıklımı? ve sizce bilgisayarım kaç TL eder?

Bilgisayar özellikleri:

• İşlemci- ryzen 3 3100.
  • Ram- T-Force 3600mhz cl18 8gb.
  • Anakart- Msi a320m-a pro.
  • Ekran kartı- afox rx550.
  • Psu- Fsp 600w 80+ puls.
  • Kasa- 4fanlı bir model.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Herkese hayırlı günler, bilgisayarım istediğim oyunların çoğunu kaldırmıyor. Bende bilgisayarı satıp ps4 pro almayı düşündüm (2.el olarak). sizce mantıklımı bilgisayarda yaptıklarım youtube girmek,Tarayıcıda gezinmek ve twitch izlemek. bunları ps4 te yapabilir miyim? benim aklımdan geçen bilgisayarı satıp 2.el ps4 pro almak. birde yanına aylık 70tl lik ps puls aboneliği almak. sizce mantıklımı? ve sizce bilgisayarım kaç TL eder?

Bilgisayar özellikleri:

• İşlemci- ryzen 3 3100.
  • Ram- T-Force 3600mhz cl18 8gb.
  • Anakart- Msi a320m-a pro.
  • Ekran kartı- afox rx550.
  • Psu- Fsp 600w 80+ puls.
  • Kasa- 4fanlı bir model.
Kaça satacaksınız PC nizi PS4 PRO almanız için üst koymanız lazım ama mantıklı bir seçim şu an piyasadaki en iyi konsol bana göre PS4 ve PS4 PRO zaten.
1668154006008.png

1668154017598.png

Sony PS4 e 2025 sonuna kadar destek vereceğini ve oyun çıkaracağını söyledi artık oyunlar yeni nesil konsollar ve PS4 için geliyor PS4 bu yüzden piyasadaki en iyi oyun konsolu.

Son düzenleme:

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş
dediklerini ps4'te yapabilirsin ama tarayıcı seni tatmin etmez onun dışında YouTube'da gezebilirsin,Twitch yayını izleyebilirsin,oyun oynayabilirsin,Netflix,Disney+,Amazon Prime ve daha bir çok şey yapabilirsin.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Normalde ps4 pro leri önermiyorum bende almistim 1 hafta sonra iade etmistim oyunlar cok pahali ve ayrica b ir 2 saatte bir dinlendirmen gerekiyor cok isiniyor ve geceleri oynuyor isen biraz ses cikabilir. Fakat en iyi secim olmus senin icin sistemin guncel oyunlari acicak bir sey degil o yuzden ps plus aboneligi ile rahatca oynayip takilirsin.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Normalde ps4 pro leri önermiyorum bende almistim 1 hafta sonra iade etmistim oyunlar cok pahali ve ayrica b ir 2 saatte bir dinlendirmen gerekiyor cok isiniyor ve geceleri oynuyor isen biraz ses cikabilir. Fakat en iyi secim olmus senin icin sistemin guncel oyunlari acicak bir sey degil o yuzden ps plus aboneligi ile rahatca oynayip takilirsin.
Senin PS4 PRO bozuk diye böyle bir genlleme yapman çok saçma şu an en iyi oyun konsolu PS4 PRO God Of War Ragnarök veya Horizon Forbiden West i Spider-Man Miles Morales i 4K bir PC de oynamak için sizde biliyorsunuz 25 30k altı sistem kurmaması lazım arkadaşın.

Son düzenleme:

tutkuuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tutku Sağlam
farklı modelini almışsın sanırım o yüzden. pc yi satıp 2.el proyu aldım çok iyi yaptım ısınma yok fan sessiz istediğim kadar oynayabiliyorum oyunlar pahalı diyorsun ama dolar euro yüksekse normal bunlar. ea play ve ps plus satın aldım öyle oynuyorum kafam rahat.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
En iyisi değil de en mantıklısı demek daha doğru olur.
Bana göre en iyisi neden çünkü özel oyunlar geliyor 4K hem de size bir soru God Of War Ragnarök ü Spider-Man Miles Morales i ya da Horizon Forbiden West i 4K bir şekilde oynamak içi nasıl bir PC toplamanız lazım ayrıca PS Plus Deluxe ne kadar iyi bir sistem olduğunu söylememe gerek yok Game Pass nasıl ezdiğini 2 firmanın da oyun kütüphanesine girip oyunları incelemek çok kolay isteyen karşılaştırabilir ve PS Plus Deluxe kütüphanesindeki oyun sayısı Game Pass i geçti.
ve en önemlisi destek Sony PS4 e 2025 sonuna kadar destek vereceğini ve oyun çıkaracağını söyledi artık oyunlar yeni nesil konsollar ve PS4 için geliyor PS4 bu yüzden piyasadaki en iyi oyun konsolu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

farklı modelini almışsın sanırım o yüzden. pc yi satıp 2.el proyu aldım çok iyi yaptım ısınma yok fan sessiz istediğim kadar oynayabiliyorum oyunlar pahalı diyorsun ama dolar euro yüksekse normal bunlar. ea play ve ps plus satın aldım öyle oynuyorum kafam rahat.
God Of War Ragnarök oynuyorum oyun PS4 PRO da 4K çalışıyor 30 FPS modu ve 60 FPS modu var ama ben çözünürlüğe önem verdiğim için kalite modunda oynuyorum fan sesi yok zaten model CUH-7216B 30 FPS modu için konuşacağım adamlar öyle 30 FPS yapmış ki sanki 60 FPS gibi sonra Digital Foundry den detaylı inceledim PS4 için özel bir motion blur yapmışlar bu da oyunu çok akıcı bir deneyim sunuyor çözünürlük olarak da PS4 PRO İle PS5 hemen hemen aynı çok az bir fark var yan yana koymadan fark edemeyeceğiniz bir fark Digital Foundry dediğine göre.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Bana göre en iyisi neden çünkü özel oyunlar geliyor 4K hem de size bir soru God Of War Ragnarök ü Spider-Man Miles Morales i ya da Horizon Forbiden West i 4K bir şekilde oynamak içi nasıl bir PC toplamanız lazım ayrıca PS Plus Deluxe ne kadar iyi bir sistem olduğunu söylememe gerek yok Game Pass nasıl ezdiğini 2 firmanın da oyun kütüphanesine girip oyunları incelemek çok kolay isteyen karşılaştırabilir ve PS Plus Deluxe kütüphanesindeki oyun sayısı Game Pass i geçti.
Hocam biraz Fanboyluk yapmışsınız, ben hiç bir yerde ne Xbox ne Gamepass dedim. Peki ben size bir soru sorayım PS4, PS5'ten de mi iyi? Kullandığınız tabir yanlış diyorum. Daha iyi ve daha mantıklı olması farklı şeyler.

Ayrıca PS Plus Deluxe AAA oyunları ilk çıktığı gün sisteme dahil ediyor mu? Gamepass denen bir sistem olmasa PS Plus diye bir şey olur muydu? Sony bu konuda çok ezildiği için karşı olarak çıkardı ancak Gamepass anlık olarak daha iyi, oyun sayısı fazla olsun diye en eski oyunlarını sisteme eklemiyor.

Son düzenleme:

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Hayir PS4 pro almistim zaten 1 2 saatte isinan bir sey degil 3 saati gectigi zaman.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam biraz Fanboyluk yapmışsınız, ben hiç bir yerde ne Xbox ne Gamepass dedim. Peki ben size bir soru sorayım PS4, PS5'ten de mi iyi? Kullandığınız tabir yanlış diyorum. Daha iyi ve daha mantıklı olması farklı şeyler.

Ayrıca PS Plus Deluxe AAA oyunları ilk çıktığı gün sisteme dahil ediyor mu? Gamepass denen bir sistem olmasa PS Plus diye bir şey olur muydu? Sony bu konuda çok ezildiği için karşı olarak çıkardı ancak Gamepass anlık olarak daha iyi, oyun sayısı fazla olsun diye en eski oyunlarını sisteme eklemiyor.
Fanboy mu oldum :) ben o kısımda genel konuşuyordum size özel yazmadım fanboy diyebilirsiniz bu arada olmadığım için sorun yok Xbox ile ilgili bir eleştiri yapınca sürekli fanboy damgası yiyorsun PS Plus Deluxe çıkmış Game Pass den başka rakip sistem mi var karşılaştırmayalım mı Türkiye de malum sebeplerden dolayı EKONOMİ KÖTÜ İNSANLAR MİLLİ CİHAZ HALİNE GETİRDİ FALAN FİSTAN bir eleştiri yapıyorsun fanboy oluyorsun. PS4 PS5 den iyi mi demişsiniz evet iyi neden diye sorsanız 1. parasını hak etmiyor o cihaz 2. PS5 gelen bütün oyunlar PS4 de var ayrıca en önemli sebepe geliyorum PS5 alan varsa aranız da işlemci nanometresi değişti PS5 CFI-1200 modelinde işlemci nanometresi 6 ya düştü zaten yeni model RDNA 3 mimarili PS5 Slim modelleri de yolda 2023 sonunda geliyor 20K PS5 e para veren biri olsam ve bu haberleri görsem gerçekten ben üzülürdüm Xbox Game Pass de o AAA oyun nere de var çok merak ettim adamlar 2 yılda çıkardığı oyun sayısı 2 tane Forza Halo Game Pass tamamen İndie oyun yuvası buradan fanboyluk çıkaranlara da yapacak bir şey yok ne desem boş gibi duruyor zaten Xbox Series S de var elimde çok güçlü bir PC ye de sahibim son soruduğunuz soru Gamepass anlık olarak daha iyi, oyun sayısı fazla olsun diye en eski oyunlarını sisteme eklemiyor demişsiniz de bir araştırın bence hangisi eski oyunlar veriyor hangisinde kalitesiz gereksiz oyunlar sisteminde barındıryor metacritic ortalaması 60 olan oyunları hangisi sisteminde barındırıyor bence PS Plus Deluxe yi tekrardan bir araştırın ama şu an Game Pass PS Plus Deluxe den daha iyi diyorsanız işte asıl fanboy sizsiniz yada PS Plus Deluxe kütüphanesindeki oyunlar hakkında fazla bilginiz yok.
Bu konumdan da PS Plus Deluxe yi daha iyi tanımış olursunuz okumanızı istiyorum malum PlayStation Türkiye kendi hesabından paylaşmadığı için hala PS Plus Deluxe den haberi olamayan kullanıcılar var.

AAA oyunlardan bahsetmişken Halo kendi konsolunun özel oyununu ana markasını da rezil bir oyuna dönüştürmesi de ayrı zaten Crowbcat in çok iyi videosu var yeni hazırladığı Bungi gibi bir firmadan alıp 343 Industries gibi deneyimsiz bir firmaya vererek oyunu mahvetmesi hakkında video izlemenizi kesinlikle öneriyorum.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Yine mi fanboy oldum ben orada genel konuşuyorum fanboy diyebilirsiniz bu arada zaten Xbox ile ilgili bir eleştiri yapınca sürekli fanboy oluyorsun Türkiyede malum sebelerden dolayı EKONOMİ KÖTÜ İNSANLAR MİLLİ CİHAZ HALİNE GİTRDİ FALAN FİSTAN ben orada genel yazdım size özel yazmadım zaten yazdığım mesajdan anlaşılmıyor mu PS4 PS5 den iyi evet neden diye sorsanız 1. parasını hak etmiyor o cihaz 2. PS5 gelen bütün oyunlar PS4 de var ayrıca en önemli sebeb geliyorum PS5 alan varsa aranız da işlemci nanometresi değişti üzülebilirsiniz PS5 CFI-1200 de zaten yeni model RDNA 3 mimarili PS5 Slimler de yolda 2023 sonunda geliyor 20K PS5 e para veren biri olsam şu an çok üzülürdüm onu altını çizerek belirteyim ayrıca o AAA oyun Xbox da ne var çok merak ettim adamlar 2 yılda çıkardığı oyun sayısı 2 tane Forza Halo Game Pass tamamen İndie oyun yuvası oyun beklemeye devam artık nesil sonunda oynarlar buradan Fanboyluk çıkaranlar çıkarsın zaten için Xbox Series S de va elimde çok güçlü bir PC donanımnda sahibim sadece bir şeyin fanı olmayın ne doğruysa onu yapmanız bu benim önerim Game Pass de PS Plus Deluxe de tekradan bir araştırın hangisinde yeni hangisinde eski oyun var ondan sonra tartışalım ama şu an Game Pass Ps Plus Deluxe den iyi diyorsanız işte asıl fanboy sizsiniz.
bu konumdan da PS Plus Deluxe yi daha iyi tanımış olursunuz okumanızı istiyorum malum PlayStation Türkiye kendi hesabından paylaşmadığı için hala PS Plus Deluxe den haberi olamayan kullanıcılar var.
Boş bir mesaj okumayacağım bile. Mesajı okumadan kafana göre bir şey kurup ona cevap verip fanboyluk yapmayı bırakırsan söyle kaldırırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,300
Üyeler
140,803
Son üye
aktkn
Top Bottom