Neler Yeni

🔥 PCH F7 12400F RTX3060 13999TL 🔥 STOK BİTTİ

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,096
İsim
Semih
bence burada sorun kolaygelsin firmasından kaynaklı gözüküyor. bana cumartesi günü geldi. (firma yurtiçi kargo)
Reis muhatabımız kolay gelsin değil bizim. Madem sorun var çalışmasınlar ben seçmedim ki firmayı. 2 seçenek vardı bunu seçtik madem sorunlu seçeneklerde olmasın o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Metin Kandemir
İlgilendiği Kategoriler
Donanım-Elektrik,Elektronik-Tıbbi Cihaz Teknikeri- Kısacası elektronik olan her şey
Reis muhatabımız kolay gelsin değil bizim. Madem sorun var çalışmasınlar ben seçmedim ki firmayı. 2 seçenek vardı bunu seçtik madem sorunlu seçeneklerde olmasın o zaman
benim bu konu hakkında maalesef yapabileceğim bir şey yok ancak şikayetinizde haklısınız. yurtiçi firmasını seçenlerin siparişleri eline ulaşıp diğer firmayı seçenlerin ki ulaşmıyorsa ortada bir sorun var demektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kart takılı mı geldi size ayrı mı?
arayıp iletmeme rağmen malesef takılı geldi. Kargo 2 ayrı kutu olarak gelince ekran kartı demonte geldi zannetmiştim ancak takılı olarak geldi. işletim sistemini kurup gerekli bütün testleri yaptım ancak herhangi bir sorun yaşamadım.
bu arada konudan bağımsız; daha önceden gaming gen tr ile bir alışverişim oldu şimdi de ilk defa vatan bilgisayardan bir sistem aldım. iki firma arasında gaming gen tr bi çok konu bakımından açık ara daha önde benim gözümde.

Son düzenleme:

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
benim bu konu hakkında maalesef yapabileceğim bir şey yok ancak şikayetinizde haklısınız. yurtiçi firmasını seçenlerin siparişleri eline ulaşıp diğer firmayı seçenlerin ki ulaşmıyorsa ortada bir sorun var demektir.

arayıp iletmeme rağmen malesef takılı geldi. Kargo 2 ayrı kutu olarak gelince ekran kartı demonte geldi zannetmiştim ancak takılı olarak geldi. işletim sistemini kurup gerekli bütün testleri yaptım ancak herhangi bir sorun yaşamadım.
bu arada konudan bağımsız; daha önceden gaming gen tr ile bir alışverişim oldu şimdi de ilk defa vatan bilgisayardan bir sistem aldım. iki firma arasında gaming gen tr bi çok konu bakımından açık ara daha önde benim gözümde.
İstanbul da mısınız hocam ?

virtuos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yakup Miraç Çelebi
Yurtiçi kargo ise uygulama indir telefon numaran ile giriş yap orada gösteriyor banada mesaj gelmedi ben uygulamadan baktım
nasıl baktınız? ben bulamadım da.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus

Sistem gelince win kurduktan sonra nasıl anlarız ekran kartında sorun olup olmadığını?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
emre
pc yi kurunca msı center adlı bir uygulama indi daha sonra norton 360 for gamers anti virus uygulaması ve 2 3 tane daha uygulama ndirdi sizce msı ın bi kampanyasımı nerden geldiğini bilmek istiyorum.

virtuos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yakup Miraç Çelebi
DC1973E4-1881-486A-BF2F-81E877508CE7.jpeg
arkadaslar kasageldi icinde sallanıyordu bu nerenin klipsi olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri