Neler Yeni

👉 PCH GOAT V2 GELDİ 👈

İceWolf

80+ Silver
Zar zor son anda aldım bir tane. Fakat ilk 10 kişi hariç elden teslim etmediler. Ödemeyi yaptık, bize kağıt yazdirdilar ve geldiğinde telefonla haber vereceklerini söylediler.

ysuflix

80+ Gold
ben maltepe piazzaya gittim 2 tane aldı biri kasa stoğu bitti alamadım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Beratta
Vatan bilgisayara fiyatlarından dolayı isyan ediyoruz ama şu bir gerçek ki hazır sistem de eline kimse su dökemiyor.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bizim burada mağazalarda 4 5 adet vardı mağaza başına. Çoğu bitti zaten.

ysuflix

80+ Gold

WhoCares

80+ Silver
güya al satın önüne geçmek amaçlı yapıldı dendi mağaza satışı dahada yağ sürüldü :kizginpeepo: :PeepoLeave:

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Sadece kişi başı 1 adet satışa da izin verilebilirdi . O zaman bi nebze de olsa sorun olmazdı.
Öyle yapsalar bile sülale gelir her kişi birer adet alır.
güya al satın önüne geçmek amaçlı yapıldı dendi mağaza satışı dahada yağ sürüldü :kizginpeepo: :PeepoLeave:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,184
İsim
SEYF
Ne 3'5 adamlar 10 10 almışlar

WhoCares

80+ Silver
Sadece 1 adet satışa da izin verilebilirdi . O zaman bi nebze de olsa sorun olmazdı.
milleti mağazaya koşturmak yerine web stogu daha mantıklı şu aşamada mağazaya yakın olan toplaniyor patır patır topluyor gidiyor ee hani önüne gecilmek için yapılmışdı al-satcıların o.O2

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
milleti mağazaya koşturmak yerine web stogu daha mantıklı şu aşamada mağazaya yakın olan toplaniyor patır patır topluyor gidiyor ee hani önüne gecilmek için yapılmışdı al-satcıların o.O2
Alakası yok. Bazı mağazalarda 1 kişiye verdiler sadece. Benim gittiğim mağazalarda bu şekildeydi en azından. Çoğu yerde adetli verilmiş ama. Bunu da duyduk eş dosttan.

WhoCares

80+ Silver
Alakası yok. Bazı mağazalarda 1 kişiye verdiler sadece. Benim gittiğim mağazalarda bu şekildeydi en azından. Çoğu yerde adetli verilmiş ama. Bunu da duyduk eş dosttan.
tek kişi aldı demiyorum abi ben adamlar 3-5 kişi geliyor alip gidiyor stokları onu dedim iyi kötü tartışılır suistimale açık bir sistem yani umarım bir sonraki sistemde mağaza stok olayı olmaz inş

Top Bottom