Neler Yeni

🤩PCH SMOKİN 4060 SİSTEM 15999TL🤩

emre1661

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre
Fatura verilmemesi saçma, sadece telefon numarası alınıp tahsilat makbuzu verildi. Aranacağımız söylendi. Umarım bir sorun olmaz.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Baştakini ironi olsun diye dedim gerçi eskisi gibi artık yok eskiden çok oluyordu şimdi dengeler değişti hoş bana fark etmiyor nadiren alıp satıyorum bunun teşkilatıni kurmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben almaya niyet etseydim 7 8 tane çekerdim 😃
Ya sen zaten herşeyi alırdın o kesin cebinde 300 bin TL pusuda bekliyorsun 😂

Knk dibinde vatan 15 dk mesafe komşu fln toplasam 10 tane bile alırdım ama hiç almadim çünkü o gün evde deildim jwnfiwa
10 tanesini 160 bin TL yapar nasıl alıyorsun

4060 8gb Nvidia nın cimriliğine maruz kalmış bir kart. Beni tatmin etmediğini söylemeliyim. 3060'la arasındaki performans farkı az 3060ti ın gerisinde kaldığı oyunlar var. 3070'in de net bir şekilde gerisinde. 6700xt'nin gerisinde belki rx6700'ün bile gerisindedir. Verimliliğine diyecek bir şey yok tüm 4000 serisi kartlar gibi verimli. Sistemin de fiyatı smokini hak etmez diye bir şey yok. 4060'ın fiyatına bakıldığında sistemin fiyatı gerçekten iyi. Sadece benim söylemek istediğim pc bir kere alındığı için geçmişte 20kya abdullah abinin çıkardığı 13400f 4060ti 12gb sistem ve vok friday gibi am5 4070 sistemlerin f/p ve uzun ömürlülük anlamında daha tatmin edici olması. Bu fiyata düşük bütçeli kullanıcı için zaten başka alternatifi yok ama biraz daha parası olan daha çok performans isteyen adamı da (benim gibi) ekran kartı tatmin etmez. Al sat anlamında da 2. elde yukardaki arkadaşın dediği gibi 3070 ekran kartı kesinlikle tercih edilmeli. 4060 oyuncular tarafından rağbet gören bir kart değil. Umarım açıklayıcı olmuştur kendimi güzel ifade edebilmişimdir :).
Her bütçeye göre PC yapılıyor Taner Aydos işini gerçekten hakkıyla yapıyor adam hep güzel fiyatlarda sistem yaptı ona bakarsak ikinci el de 3090/3090ti ile de sistemler alınır toplanır 4070 e vs de gerek yok yani sıfır sistem illa herkes ikinci el alacak diye bişey yok tartışmasız en iyi fiyatlı 4060 sistem bu şuan bu zamanda bu oldu geçmişe bakarak yorum yapmam fazla çünkü tr de yarışıyoruz her gün zamlar fiyatlar değişiyor yorum yapıyorsak bence fiyatına göre yorum yapmalıyız yok o bunu çıkarmıştı bu özellikler vardı demek bana göre yersiz olur çünkü şu anda yaşıyorsun herşeyin fiyatı artıyor iğneden ipliğe bu adam hep işini hakkıyla layıkıyla yaptı yapmaya da devam edecektir işini güzel hakkıyla yapana her zaman sempatim var şunu da söyleyeyim evet bu şuanki mevcut şartlarda SMOKİN lik bir sistemdi.

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Bilal Tepe
Baştakini ironi olsun diye dedim gerçi eskisi gibi artık yok eskiden çok oluyordu şimdi dengeler değişti hoş bana fark etmiyor nadiren alıp satıyorum bunun teşkilatıni kurmadım

Ya sen zaten herşeyi alırdın o kesin cebinde 300 bin TL pusuda bekliyorsun 😂

10 tanesini 160 bin TL yapar nasıl alıyorsun

Her bütçeye göre PC yapılıyor Taner Aydos işini gerçekten hakkıyla yapıyor adam hep güzel fiyatlarda sistem yaptı herkes ona bakarsak ikinci el de 3090/3090ti ile de sistemler alınır toplanır 4070 e vs de gerek yok yani sıfır sistem illa herkes ikinci el alacak diye bişey yok tartışmasız en iyi fiyatlı 4060 sistem bu şuan bu zamanda bu oldu geçmişe bakarak yorum yapmam fazla çünkü tr de yarışıyoruz her gün zamlar fiyatlar değişiyor yorum yapıyorsak bence fiyatına göre yorum yapmalıyız yok o bunu çıkarmıştı bu özellikler vardı demek bana göre yersiz olur çünkü şu anda yaşıyorsun herşeyin fiyatı artıyor iğneden ipliğe bu adam hep işini hakkıyla layıkıyla yaptı yapmaya da devam edecektir işini güzel hakkıyla yapana her zaman sempatim var şunu da söyleyeyim evet bu şuanki mevcut şartlarda SMOKİN lik bir sistemdi.
Bu arada 10 tane harbi alabilirdim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Yusuf
🤣🤣🤣sen öyle san alan alcak çok rahat şekilde satılcak 4060ti satılırken 3070ti yokmuydu sanki bu nasıl mantık al satcılar kansında 1 tane ben çekiyimmi kafasındasın anlamadım
öyle mi peki ikinci elde 3070in fiyatına bir bakalım. düştükçe düşüyor mu? çünkü satış mantığına değil ikinci elde arz talebe bakacaksın. he sen bunu anlayamamışsın. anlamamayada devam edebilirsin. çünkü çok daha ucuza ikinci elde 4060tan güçlü 3070 hazrı sistemleri satıyorlar :) bunuda anlayamadıysan demekki al-sat için sistem aldın büyük g.o. :)

emre1661

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre
Yeni olan her zaman kazanır. İleride satacağınız zaman 4000 serisi piyasa olarak avantaj sağlayacaktır.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Draq123
Uygunsuz davranış
öyle mi peki ikinci elde 3070in fiyatına bir bakalım. düştükçe düşüyor mu? çünkü satış mantığına değil ikinci elde arz talebe bakacaksın. he sen bunu anlayamamışsın. anlamamayada devam edebilirsin. çünkü çok daha ucuza ikinci elde 4060tan güçlü 3070 hazrı sistemleri satıyorlar :) bunuda anlayamadıysan demekki al-sat için sistem aldın büyük g.o. :)
18.500 e alıcı buldum ne konuşuyon, kıçımın kenarı ona rağmen satmıcam

Gülücük atıpda durma çocuk gibi

Son düzenleme:
Top Bottom