Neler Yeni

🤩PCH SMOKİN 4060 SİSTEM 15999TL🤩

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
Boşver dostum ciddiye alınacak bir tip değil.

Daha kendisi okuduğunu anlamaktan aciz. kitap oku diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onay maili geldi mi? Bana hala gelmedi ama parçalar toplanınca mail gelir dediler.
onay maili ilk gün bana da gelmemişti aramıştım yollanmış dediler ama bir sorun olmuş herhalde gelmemiş tekrar yollar mısınzı dedim yolladılar arayıp söyle yollarlar hemen onlarda sana yollandı gözüküyordur büyük iht bana da öyle olmustu

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Kadir
onay maili ilk gün bana da gelmemişti aramıştım yollanmış dediler ama bir sorun olmuş herhalde gelmemiş tekrar yollar mısınzı dedim yolladılar arayıp söyle yollarlar hemen onlarda sana yollandı gözüküyordur büyük iht bana da öyle olmustu
Onay mailinden bahsettiğin
Vatan Bilgisayar - Ön Bilgilendirme ve Satış Sözleşmesi değil mi?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
Onaylıyorum yazdım ama geri yanıt gelmedi sanırım geri yanıt gelmiyor
aynen işte arkadaşa direkt onaylıyorum yazabileceği gitmemiş sanırım bana da çok gecikti diye arayıp istemiştim onaylıyorum sonrası tekrar yanıt gelmiyor tabii aynen

lebron23

80+ Bronze
Onaylıyorum dedikten sonra ikinci mail gelmedi hocam.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,247
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Telefonla montajı sipariş verilmiyordu. Eğer telefondan sipariş verdiysen hafta içi işlemleriniz yapılacak haftada pazartesi kargoya verilir dediler dün bana
Bende aradım haftaya salı çarşambayı bulur diyorlar daha kargoya verilmemiş telefondan alınanlar fatura kesilmiş sadece

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom