Neler Yeni

🤩PCH SMOKİN 4060 SİSTEM 15999TL🤩

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
Abicim nie siz bu kadar aglionuz anlamıyorum ben bende 10 15 tane alçak adam ve para vardı ama evde olmadığım için kaçırdım 3k dan 30k gitti en az ebn sizin kadar ağlamadım bu ne ya

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abicim nie siz bu kadar aglionuz anlamıyorum ben bende 10 15 tane alçak adam ve para vardı ama evde olmadığım için kaçırdım 3k dan 30k gitti en az ebn sizin kadar ağlamadım bu ne ya
Sen zenginsin ihtiyacın yok canısı gülüm benim 😘

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

WhoCares

80+ Gold
:peeposad: :peeposad: :peeposad: ben ağladım alamadım diye gece rüyalarıma giriyor tam kasa benim oldu aha aldım diyorum power tuşuna basiyorum sonra hop rüyanin başına :peeposad::peeposad: :kekw:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Aderal

80+ Bronze
Mağazadan aldım ne arayan var ne mail var sadece tahsilat makbuzu verdiler o gün bekliyoruz bakalım

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,247
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Mağazadan aldım ne arayan var ne mail var sadece tahsilat makbuzu verdiler o gün bekliyoruz bakalım
Stok çok olduğu için sistemlerin hazırlanması ve teslim edilmesi uzun sürecektir diye düşünüyorum. O nedenle beklemek dışında yapacağınız bir şey yok.

Aderal

80+ Bronze
Stok çok olduğu için sistemlerin hazırlanması ve teslim edilmesi uzun sürecektir diye düşünüyorum. O nedenle beklemek dışında yapacağınız bir şey yok.
Aynen. Keşke montaj istemeseydim taş çatlasa yarım saat sürerdi monte etmesi.

Senerr

80+ Bronze
Allah gözünü doyursun beyefendi.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,900
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Emre Turan
Uiyy sistem geldi telefondan alanlardanim ben de ama herhangi bir kargoya verildi mesaji gelmedi sabah bir anda dagitima cikti bildirimi geldi sok olduk simdi elimize ulasti acip kurma islemleri baslasin misss

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Dr Luciano
Uiyy sistem geldi telefondan alanlardanim ben de ama herhangi bir kargoya verildi mesaji gelmedi sabah bir anda dagitima cikti bildirimi geldi sok olduk simdi elimize ulasti acip kurma islemleri baslasin misss
Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Top Bottom