Neler Yeni

PCR testi zorunluluğu olmayan sinema var mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Arkadaşlar merhaba, PCR testi zorunluluğu olmayan bir sinema var mı ? Evden pek çıkmadığım için aşı da olmayı tercih etmedim açıkçası ama bu aralar çok sinemaya gitmek istiyorum en son Eylül'de gittim bişey yoktu şimdi her yer PCR istiyor sanırım var mı İstanbul çevresinde PCR testi istemeyen sinema salonu ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bizim burada ORİON da yok.

-cN4

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, PCR testi zorunluluğu olmayan bir sinema var mı ? Evden pek çıkmadığım için aşı da olmayı tercih etmedim açıkçası ama bu aralar çok sinemaya gitmek istiyorum en son Eylül'de gittim bişey yoktu şimdi her yer PCR istiyor sanırım var mı İstanbul çevresinde PCR testi istemeyen sinema salonu ?
Ben Istanbul'da degilim ama yakininda bulunan Yalova'dayim.
Bizim burada Ozdilek var onun icinde Cinetime var. Burada istemiyorlar.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Pcr ver kanka çok sorun değil ki hem kendini hem çevrendeki insanları korumuş olursun.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kendini düşünmüyorsan çevrendeki insanları düşün. Git adam gibi testini yaptır yada aşını ol.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
18 yaş üstüyüm maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu PCR testini nasıl yaptıracağım ki herhangi bir sağlık sorunu yok ne diyip yaptırabilirim ?
Bir şey demene bile gerek yok git yapacaklardır. Her şeyde pcr zorunluluğu olduğu için artık sormuyorlar. Uçağa binmek için 3 defa oldum bir hafta içinde farklı illerde yine de soru sormadılar.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Kendini düşünmüyorsan çevrendeki insanları düşün. Git adam gibi testini yaptır yada aşını ol.
Hocam ne alaka Corona olsam gitmem zaten, test yaptırıp gideceğim sanırım. Avmlere vs her yere girince sorun yok sinemaya girince mi çevreyi düşün oluyor. O da ilginçmiş

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam ne alaka Corona olsam gitmem zaten, test yaptırıp gideceğim sanırım. Avmlere vs her yere girince sorun yok sinemaya girince mi çevreyi düşün oluyor. O da ilginçmiş
Ben iki doz aşımı oldum dışarıda maskemi de çıkarmıyorum ben her yerde çevremi düşünürüm.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Mesela Manisa magnesia cinens sinemasında da PCR testi sorulmuyor ama çevrendeki insanların ve senin sağlığın için PCR testi olmalı ve bana kalırsa asi olmalısın.

Top Bottom