Neler Yeni

Pedagoğa bunu nasıl söylerim

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Ben şimdi 2 3 aydır mast yapmaktan korkuyorum ,yani yaptığım zaman kalbim çok hızlı atıyor ve kalp krizi geçiricem veya bayılıcam zannediyorum ve bunu pedagoğa anlatmak istiyorum. Ama ben 2 aydır panik atak ve negatif düşüncelerim oldugu için gidiyorum. Ben bunu adama nasıl söyleyeceğim ya da benzer başka bi örnek versem öyle mi cözsem?(ciddi)

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,463
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
utanılcak bir şey yok zaten o adam her gün dinliyordur senin sorununu.Bunları halletmek için orda zaten git çatır çatır söyle

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
utanılcak bir şey yok zaten o adam her gün dinliyordur senin sorununu.Bunları halletmek için orda zaten git çatır çatır söyle
Kral biz adamla baya yakınız birlikte masa tenisine dahi gidiyoruz ama şimdi ben panik atak hakkında konuşcakken bi anda ben 31 de bayilcam zannediyorum demeye çooook utanırım.başka bi yol yok mu ayrıca aynı şey ben spor yaparken de var ,kalbim hızlı attığında kendimi kötü hissediyorum,ven bunu adama böyle anlatsam adamın söylediği uygulamaları mast.a uygulasam olmaz mi

wesy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Yusuf
Kral biz adamla baya yakınız birlikte masa tenisine dahi gidiyoruz ama şimdi ben panik atak hakkında konuşcakken bi anda ben 31 de bayilcam zannediyorum demeye çooook utanırım.
kanka 31de falaan deme o zaman düzgün üslupla anlat utanmazsın hocam işimi görürken falan diye anlat o anlar zaten

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Söyleyebilirsin. Sıkıntı olmaz. Senin gibi bir sürü hikaye dinlemiştir o adam. Utanılacak bir şey yok.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Bi de çekmemenin zararı var mı? (1 2 kere gece oldu)

arturo

80+ Silver
Ben şimdi 2 3 aydır mast yapmaktan korkuyorum ,yani yaptığım zaman kalbim çok hızlı atıyor ve kalp krizi geçiricem veya bayılıcam zannediyorum ve bunu pedagoğa anlatmak istiyorum. Ama ben 2 aydır panik atak ve negatif düşüncelerim oldugu için gidiyorum. Ben bunu adama nasıl söyleyeceğim ya da benzer başka bi örnek versem öyle mi cözsem?(ciddi)
Mastı bırakman için güzel bir sebep üstünü irdelemeye gerek yok.

Aykut D.

80+ Gold
Herşeyi geçtim tıpta ayıp olmaz. Sağlıklı bir bireyin zaten haftada 1 2 boşalma döngüsü olur.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Mastı bırakman için güzel bir sebep üstünü irdelemeye gerek yok.
Ben de öyle düsünüyorum ama panik atağım olduğu için de şimdi daşdaşlarım patlayacak zannedip stres yapıyorum(çok ciddiyim biliyorum bi alakası yok ama beynim öyle diyor)

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Ben böyle çekindiğim şeyleri bu konu olmasa bile daha zorlarını yaşadım genelde mesaj atarım. Pedagoğa direkt mesaj atabilirsin tek tıkla bazen söylemeye dilin varmaz.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
Ben böyle çekindiğim şeyleri bu konu olmasa bile daha zorlarını yaşadım genelde mesaj atarım. Pedagoğa direkt mesaj atabilirsin tek tıkla bazen söylemeye dilin varmaz.
Doğru diyorsunuz bana ne zaman istersen instadan yaz demişti ,teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,058
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom