Neler Yeni

Okula giderken stres yapma

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Yaklaşık 1 aydır bir sürü psikolojik sorun yaşıyorum her hafta psikoloğa psikiyatriye gidiyorum.(Psikiyatist ilaç verdi ama ben ilacı sevmiyorum ve kendim korkularımın üstüne giderek düzeliceğime inanıyorum o yüzden kullanmıyorum.)Panik atak, kaygı ,anksiyete bozukluğu falan çıktı. Ve okula gittiğimde ölücem bayılıcam zannediyorum okula gittiğim an acaaaayip tuvaletim geliyo karnım cok ağrıyo, terlemeye başlıyorum.ve yarın okullar açılıyo hiç gitmek istemiyorum daha simdiden strese başladım düşünmemeye çalışıyorum ama duramiyorum ne yapmam lazım? @GriCaner
Eskiden bendede vardı emin ol diğer insanlar senin hakkında bir şey düşünmüyor onları görüp strese girme görmezden gel arkadaşlarınla takıl yeter

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Can Geri
Psikiyatrist ve psikoloğunu aksatma ve düzenlenen tedaviden çıkma.
Kafada bitirmek en iyisi. Ama kafada bitirebilmek için bazı şeyler gerekir.
İlaç süreci daha kolay yaşayabilmeni sağlar.
Terapi ise kendini tanımayı ve kök soruna odaklanabilmeyi öğretir.
Ya ben ilaç kullanıpta bitirdiğim zaman yani bıraktığım zaman daha kötü olucağımı hissediyorum.yani bi iki yerde okudum işte mutluluk hormonu salgilatiyomuş galiba fakat bıraktığınız zaman daha kötü oluyosunuz demişti. bide ben her ilacın yan etkilerini okuma hastalıgım var maalesef ki ve okudukca bırakasım geliyor hic kullanmak istemiyorum ilacı kullanan kişilerin yorumlarını okuyorum yan etkilerini yaşayan çok var .e bu sefer bende de olcak zannediyorum ve daha da nefret ediyorum.

Top Bottom