Neler Yeni

peder dolandırıldı yardım

YiJianMei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Volkan Çelik
Savcılığa suç duyurusunda bulunun. Bunları 1-2 seneye buluyorlar bazen daha kısa sürüyor. Ya da emniyette siber şubeye gidin.

Aktab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tolga beg
Bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum ama direkt bankanızla iletişime geçin, ama dediğim gibi büyük ihtimalle gitti o para çünkü kendi isteği ile atmış herhangi bir istek dışı durum yok diyebilirler.
İfade de polislerin tek diyeceği şey bu zaten kendi isteğin ile atmışsın zorla olsaydı işlem yapardık der

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

TahinPekmez

80+ Silver
benim arkadaşta uyanik sözde ama 3 ay önce 50+40 bin para gönderdi ayni kisiye arka arkaya, savci polis terör örgütü dolandırıcılığı. hala inananlar var. geçmiş olsun

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Umut Şener
Benimki de paribuya 10 k kaptırdı sözde coinler çıkacak da kurtaracak parayı

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
devletin savcısını boş yere meşkul etmeye gerek yok bunlara kanacak akla sahip ise kart kullanmasın bi zahmet

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Dayın varmı bir yerlerde yoksa adalet yok bu ülkede ben 7 senedir bekliyorum daha sayfaların yaprağı kımılda madı.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Yusuf Kaplan
İllegal yoldan bedava para kazanmak için para gönderip kandırıldıktan sonra polise dolandırıldım demek acayip bir ironi gerçekten.
gerçekten ya. yemenden gelen para ne parası mesela. Polise yemenden para gelecekti ondan para verdim dersen ilk seni araştırı en ayaksın yemen fln diye. Normal bir para alişverişi değil gibi.

Top Bottom