Neler Yeni

🔥İndirim PERFORMAX Gaming XOTRAN RGB Mouse 99 TL

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Karcan
Elime ulaştı. Kesinlikle f/p cihaz. Tek sıkıntı üzerinde mac desteği olduğu yazıyor fakat mac için driver bulamadım.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Aras Şimşek
Elime ulaştı. Kesinlikle f/p cihaz. Tek sıkıntı üzerinde mac desteği olduğu yazıyor fakat mac için driver bulamadım.
hocam birazdan elınıze bir tuş denk gelecek :D sol tarafta sınır bozucu bır tus koymuslar

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Karcan
Evet fark ettim ama benim için sıkıntı değil. Başparmağımın kısa olmasının ilk defa yararını gördüm:D Bir de şuan fark ettim tekerinde çok gecikme var sebebini anlamadım.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Aras Şimşek
Evet fark ettim ama benim için sıkıntı değil. Başparmağımın kısa olmasının ilk defa yararını gördüm:D Bir de şuan fark ettim tekerinde çok gecikme var sebebini anlamadım.
teker olayını söyleyince şimdi bende fark ettim bide bazen sag tık yaptıgım zaman sanki iki kere başmışım gibi ses geliyor benden :D bana mı bozuk geldi acaba

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Karcan
teker olayını söyleyince şimdi bende fark ettim bide bazen sag tık yaptıgım zaman sanki iki kere başmışım gibi ses geliyor benden :D bana mı bozuk geldi acaba
Olabilir. Bende öyle bir sorun yok şuan.

WhoCares

80+ Gold
mouse güzel fiyatina göre birkaç göze batan sıkıntısı var benim için hafif mousedan geçtiyseniz bir tık agır geliyor alışana kadar sanırım makro tuşu basması zor ve sert bana öyle geldi yani makro programı ile şekillü şüküllü yanmasını sağlayabiliyorsunuz alınır mı alınır :kekw:

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Karcan
mouse güzel fiyatina göre birkaç göze batan sıkıntısı var benim için hafif mousedan geçtiyseniz bir tık agır geliyor alışana kadar sanırım makro tuşu basması zor ve sert bana öyle geldi yani makro programı ile şekillü şüküllü yanmasını sağlayabiliyorsunuz alınır mı alınır :kekw:
Başka marka muadili var mı acaba? Mac için yazılımını bulsam iyi olacak.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Aras Şimşek
Başka marka muadili var mı acaba? Mac için yazılımını bulsam iyi olacak.
hocam ben indirdim yazılımını pc ye kontrol edebiliyorum güzel bi yazılımı var sade
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben cs valo oynuyorum ısımı goruyor ıste sol tarafta ki tus bıraz sınır bozucu oda alışırım zamanla

Hasan344

80+ Gold
delux m800db 3335 var beyler geçilirmi sizce?

Top Bottom