Neler Yeni

PES 2013 Neden bu kadar abartılıyor?

Jaja50

80+ Silver
Döneminin de, günümüzün de çöp oyunu. O kadar kötü bir oyun ki oynarken hiç zevk almıyorum. Animasyonları, fizikleri, top fiziği, oyuncu yüzleri, yapay zeka falan hepsi berbat. Pes 14'de aynı şekilde. FIFA 14 ve FIFA 13'e göre çok alt seviyede kalmış oyunlar. Ps cafelerde zamanında çok oynandığı için sevildiğini düşünüyorum. Yoksa öyle aman aman bir oyun değil, hatta berbat denilebilir.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Pes 13 pes serisinin efsanesidir. Hergün saatlerce oynardım. Ama 14 çıktığı anda 13ü bıraktım. Yeni çıkan seriler daha gerçekçi geliyordu bana. Pes serisinde yeni oyun çıkınca direk eskiyi siliyordum. :D Şimdi komple pesi bıraktım fifa geçtim. Fifa adamdır.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Onla alakası şöyle olabilir Ronaldinho nun falan olmasından
Yok oyuncu falan değil de eski ve iyi olan bir şey, ne olursa olsun, şu anda genel kitle tarafından hep övülür. Oldluk diyorlar ya işte, ondan bahsediyorum.

bostrin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Berat Hamza Abakay
Steam
bostrin
Discord
beNdax#0874
Bence abartılmıyor. Güzel bir oyun

Furchlost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kürşat
Tahminimce çoğu kişinin sevmesinin sebebi Messi,Ronaldo Ribery Robben gibi oyuncuların garip ama çok zevk veren top sürme şeklinden kaynaklanıyor,cidden çok zevkliydi o tarz adamlarla oynamak

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Linçlemeyin çünkü nedenini bilmiyorum. Normal bir pes oyunlarından farkı yok. Şu an ki olduğumuz duruma göre oyun eski bir oyun. Ama bu oyun neden abartılıyor? O zaman diğer pes oyunlarıda abartılsın.
Bu oyun neden abartılıyor?
Oyun hızlı, top kayıpları sonraki serilerde olmadığı kadar fazla oluyor, bu da oyunu eğlenceli hale getiriyor. Her ne kadar gerçekçi olmasa da. Nasıl bazı maçlar soluksuz heyecanlı geçer hızlı oyun oynandığı için. Pes 2013'ün hemen hemen her maçı öyle geçiyor.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
PS3 kafeleri yüzünden
Ve Pes 13'den sonra pes 14 gibi bir rezaletin çıkması bence ben pes 14 ve 15 çıktığında onları oynamak yerine 13'ü tercih ediyordum çünkü bana daha iyi ve eğlenceli geliyor
Bir çok PS kafede hala ps3 kullanıldığı için çoğu kişi gelip hala pes 13 oynuyor

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,906
İsim
Hasan
Abim sadece fifa 20 ve pes 13ü sevdiğini söylüyordu. (PCDE)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece nostalji sevdalısı nooblar pes 2013'ün muhteşem olduğunu düşünür
Demek bu güzel forumda senin gibi insanlar da var.
Üzücü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,603
Üyeler
141,318
Son üye
Buzzard
Top Bottom