Neler Yeni

İnceleme PES 21 Yeni Gelen Efsane Muhteşem İkonlar! [Neymar, Ronaldo, Romario]

Merhabalar forum üyeleri, lafı hiç uzatmadan başlamak istiyorum. Şimdi zaten ne olduğunu göreceksiniz.

ROMÁRİO.pngCRİSTİANO RONALDO.pngNEYMAR (2).png
Oyuncuların max seviyeleri ve boost'lu halleri bu şekilde. Cidden muhteşemler, hemen özelliklerine bir göz atalım.
Ekran Görüntüsü (36).png
Ekran Görüntüsü (39).png
Ekran Görüntüsü (40).png

Genel özellikleri de bu şekilde, Neymar ve Romario için kesinlikle top açılımı yapmanıza değecektir.
Birazcık kısa oldu, bugünlük böyle idare edin. Yarın bomba bir konu geliyor.
İyi forumlar!

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Knk ultimate team falan çok ayrı dünya pes zaten 2015 demi 2016 damı fifa dan çaldı onu :D Ama hala geliştiremedi git gide düşüşte. FİFA ultimate teami dünya oynuyor. Çok geniş kapsamlı bir kitlesi var. PES i oynayan bir biz kaldık türkler olarak. :D
Doğrusun vallahi.:D FIFA da çok pahalı be.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Doğrusun vallahi.:D FIFA da çok pahalı be.
Gçeenlerde 130 TL ye kadar düştü ya. Çokta pahalı değil. Valla ben 250 TL ye aldım beckham edition u 200 saate yakın oynamışım gerçekten çok zevk alarak oynadım. Hissiyat çok iyi.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Gçeenlerde 130 TL ye kadar düştü ya. Çokta pahalı değil. Valla ben 250 TL ye aldım beckham edition u 200 saate yakın oynamışım gerçekten çok zevk alarak oynadım. Hissiyat çok iyi.
Herkes öyle diyor, bu gidişle 22'yi alacam ben de herhalde. Tabi PES iyi bir oyun çıkartmazsa.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Herkes öyle diyor, bu gidişle 22'yi alacam ben de herhalde. Tabi PES iyi bir oyun çıkartmazsa.
PES yeni bir oyun motoruna geçti. Ben bu seneden pek ümitli değilim. Çok buglu ve sıkıntılı olacak gibime geliyor. Tıpkı pes 13 ten 14 e geçtiği gibi. FİFA çok önde knk. Bir de fifa da şöyle bişe var. Mesela pes 19 da var bende gittim bastım parayı aldım. 20 çıktığı anda bitti bütün işi. Ne serverlar kaldı. Ne online maç hiçbişe kalmadı. Ama FİFA tarafında fifa 20 hala oynanır. ONline serverler hala açık. Hatta fifa 19 bile hala oynanıyor. FİFA yı 2 yıl minimum oynayabiliyorsun. Ama pes diğeri çıktığı anda bitiyor. O da dünya genelinde az oyuncu sayısı olduğu için. Bakalım hayırlısı... Bekelemdeyiz. :D

Control Panel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,093
İsim
Barış
Discord
kolonya#1389
Eline sağlık yine efsane olmuş