Neler Yeni

PES' den sonra FIFA' da tarih oluyor!

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
burak karadağ
Ayrılmadan sonra eklenmeyebilir kralım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araştırmalarım da 23 itibariyle ayrılacak diye okudum kralım. Yanlış mı anladım acaba ?
ben araştırma yapmadım reis dediğim gibi söylediğim yayıncının yayınını izlerken kendisi söyledi fifa 23 normal ismiyle cıkacak eylül de diye

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,145
İsim
Mert Can Ergün

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Beceremediğin için olabilir :D sürekli kaybediyorsundur kesin
Aynen kanka, uzun yıllar pes oynadım, son pes faciasından sonra fifaya geçme kararı aldım ve mekanikler çok farklı geldi tabii, bende sürekli kariyer oynuyorum :D

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
Aynen kanka, uzun yıllar pes oynadım, son pes faciasından sonra fifaya geçme kararı aldım ve mekanikler çok farklı geldi tabii, bende sürekli kariyer oynuyorum :D
Kariyer belli bir noktadan sonra sıkıyor bence ya. Biraz eksik gibi hissediyorum,FIFA kariyere gerekli özeni vermiyor sanki.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Kariyer belli bir noktadan sonra sıkıyor bence ya. Biraz eksik gibi hissediyorum,FIFA kariyere gerekli özeni vermiyor sanki.
Doğru diyorsun pek tatmin edici değil. Zaten neredeyse tüm kariyerleri oynadım, ultimate tekrar başlayabilirim galiba

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
burak karadağ
bende ilk defa fifaya başladım iyiki başlamışım bana göre pes oyun değildir ultimate teama gelecek olursak bende bilmiyorum ama zevkli oluyor oynaması fifa 22 ye biraz geç başladım 23 cıktığında hemen alacağım :D

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Yıldırım
farketmez her türlü oynarız

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
150 milyon'dan 1 milyara lisans adı parası istemesi cidden fazla olmuş FIFA'nın.

Sevindirici haber şu; EA kendi oyun motorunu kullandığı için oyunda bir değişiklik olmayacak. Ayrıca lig ve takım lisansları da FIFA'fdan bağımsız olarak ülke futbol federasyonlarından alındığı için onlarda da bir değişiklik olmayacak. 700.000 lisanslı oyuncu ve 30 lisanslı lig olarak bir makale okumuştum geçenlerde.

Aklıma takılan tek soru, UEFA'nın kulüp bazında en büyük 3 kupası olur mu? Bilgisi olan var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,008
Üyeler
157,466
Son üye
ErencanSR
Top Bottom