Neler Yeni

Phanteks Eclipse P500A vs Cooling Master TD 500

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Valla çok bilgi sahibi olmadan kulaktan dolma konuşuyorum ama Phantex ve Lian Li markalarının Corsairdan iyi olduğunu duydum kasa konusunda. Sığma konusunda marka zaten fark etmiyor hocam seçeneklerin tümüne sığıyor ben de başta korkmuştum sığmaz diye
Dediğim beyaz kasaya siyah sistemde çok hoş duruyor, üstelik sıvı soğutucunu hertürlü istediğin gibi konumlandırabiliyorsun. Kasada extra fan ve argb kontrolcü ile geliyor. ekran kartını yine dilediğin gibi dik veya standart konumlamada da sıkıntı yok. Ben siyahını kullanıyorum bunun beyazını bir türlü indirimde yakalayamadığımdan alamamıştım bu fiyata bana denk gelseydi hemen alacaktım.
1668276226587.png

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,974
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Dediğim beyaz kasaya siyah sistemde çok hoş duruyor, üstelik sıvı soğutucunu hertürlü istediğin gibi konumlandırabiliyorsun. Kasada extra fan ve argb kontrolcü ile geliyor. ekran kartını yine dilediğin gibi dik veya standart konumlamada da sıkıntı yok. Ben siyahını kullanıyorum bunun beyazını bir türlü indirimde yakalayamadığımdan alamamıştım bu fiyata bana denk gelseydi hemen alacaktım.
Alıntıyı görüntüle
Dediklerinin hepsi P500A' da zaten var. Bir de 5000X tipsiz bence.

atescan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ateş Temuçin
Alıntıyı görüntüle
Detaylı anlatımın ve fotoğraf desteğin için çok sağol hocam emeğine sağlık, ama phantexle karşılaştırınca bu özellikler onda da var. Adı gereği aynı fiyatta olsalar corsairi tercih ederdim sanırım ama bu bi tık daha bile pahalı :LOL:

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,895