Neler Yeni

İnceleme Philips SH402 spor kulaklığı

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Fiyat: 639 TL
Aldığım yer: https://www.pttavm.com/philips-tash...gelirortaklari&utm_medium=21&utm_campaign=cpc
Pazartesi söyledim cuma günü elime ulaştı.

Merhaba, dün elime geçmiş olan Philips SH402 kulaklığının incelemesini yapmayı planlıyordum fakat fotoğrafları koyamayacağım. Her neyse incelemeye yazılı olarak geçelim

Öncelikle kulaklığın kutusunun içinden şarj kablosu, garanti belgesi, tuşların hangisi neye yarıyor kaç sn basınca ne oluyor onların yazdığı bir kılavuz çıkıyor. Kulaklık ilk gördüğümde çok küçük gözüktü yani kafada hiç sırıtmıyor.

Öncelikle kulaklığı canlı denediğimde ilk önce şarjını bitirdim. 5 dakika şarj ettim ve kaç saat götürdüğünü denedim. Son seste 1 saat 46 dakika boyunca müzik dinleyebildim. İddiası 5 dk şarjla 2 saat müzik dinlemeydi fakat ses şiddeti arttıkça kullandığı elektrik'de arttığı için normal olarak kabul ediyorum.

Teknik özelliklerinden bahsedip avantajları ve dezavantajlarına geçelim.
Teknik Özellikler:
  • Müzik zamanı: 20 saat
  • Konuşma süresi: 20 saatleri
  • Bekleme süresi: 800 saatleri
  • Normal tam şarj süresi: 2 saat
  • Şarj edilebilir lityum polimer pil (200 mAh)
  • Bluetooth 5.0,
  • Frekans aralığı: 2.402-2.480GHz
  • Verici gücü: <4dBm
  • Çalışma aralığı: 10 metreye (33 fit) kadar
  • Çağrı netliği için dijital yankı ve gürültü azaltma
  • Otomatik kapanma
Kendi kılavuzunda bunlar yazıyordu.

Avantajları:
Kulaklığın pedleri kumaş olduğu için spor sonrası terleyince pedleri çıkarıp yıkayıp kurumasını beklerseniz koku kalmıyor.
Kulaklık beklediğimden hafif.
Kafadan hiç bir şekilde düşmüyor (Şınav, mekik, ters mekik gibi hareketlerde düşme gözlemlemedim)
Sürücüleri 40 mm ve neodimyum.
Tere karşı dayanıklı.
Spor harici günlük dışarı da da kullanıma çok uygun.
Kulaklığın mikrofonu gayet iyi sesi karşıya iyi veriyor.

Dezavantajları:
Kulaklık biraz küçük yani kulağı büyük olan kişilere önermiyorum.
Kulağım benim biraz büyük olduğu için biraz ağrı yaptı fakat şuan da bir sıkıntı yok. Kulağım büyük kulaklıklara alıştığından olabilir.
Bataryası rakibi olan JBL 510BT'ye göre biraz daha yüksek olsaydı iyi olurdu fakat genel anlamda 510BT'den iyi.

Top Bottom