Neler Yeni

Ping Drop Yardımcı Olun Lütfen

Ayberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ayberk Kılıç
İnternetimde anlam veremediğim şekilde problem var 1 ay olmadı yeni pc aldım aldığım zamanlarda da eski pc de de herhangi bir internet problemi yaşamıyordum ( ikiside laptop) Kablo ile bağlanıyorum annem ayrı babam ayrı 1080p de video izliyor ben oyun indiriyorum üstüne oyun oynuyordum hepsi eş zamanlı oluyordu ve pingim olmuyordu. Son 1 1.5 haftadır inanılmaz ping drop yaşıyorum lolde 11 alırken bi anda 80 150 arasına çıkıyor valorant apex vs de de aynı şekilde neden olur. Kimse bir şey izlemiyor ve indirmiyorken sıkıntı yok fakat bir video vs açılsın anında ping droplar yaşıyorum set up değişmedi hala aynı kablo aynı modem aynı pc ve aynı yerden bağlanıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda telesekreter çıkıyor oda altyapı kontrolü yapıyor herhangi bir sorun olmadığını söylüyor. Türk telekom bayisine gittiğimizde orada çalışan tanıdık birine sorduk altyapınızda ve internetinizde bir problem yok kablolu bağlanmayı dene demişti bende öyle yapıyorum zaten dediğimde oynadığın oyunlarda belkide bir sıkıntı vardır dedi ama alakası yok rocket league apex valorant lol veya herhangi bir oyunda aynı problemi yaşıyorum naısl çözerim lütfen yardımcı olun (modemi resetledim geçmedi.)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,849
Üyeler
152,554
Son üye
Furkan_12
Top Bottom