Neler Yeni

Piston Basic Fresh kulaklık nasıl?

arminus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Batuhan Ersoz
Bu kulaklık nasıl? Birde Samsung'a uyarmı Samsung J7 Prime telefonum var. bim kulaklığı gibi 2 günde elimde patlamaz umarım

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
30 liraya alabileceğin maksimum performansı verir. Çok ekstrem ses düzeyi ve kalitesi yok ama 30 liraya daha iyi alamazsın günlük kullanım ve biraz müzik için yeterli. Ben 2 ya da 3 tane aldım şimdiye kadar. Biraz benim hor kullanmamdan hepsini bozdum ama kullandığım süre boyunca memnun kaldım.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

arminus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Batuhan Ersoz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30 liraya alabileceğin maksimum performansı verir. Çok ekstrem ses düzeyi ve kalitesi yok ama 30 liraya daha iyi alamazsın günlük kullanım ve biraz müzik için yeterli. Ben 2 ya da 3 tane aldım şimdiye kadar. Biraz benim hor kullanmamdan hepsini bozdum ama kullandığım süre boyunca memnun kaldım.
Piston Basic Edt. kullanıyorum. Memnunum.
Telefonuna da uyum sağlayacaktır. Hayırlı olsun.
ne kadar gideri var çok kısa da sürmesin 2 3 ay giderse iyi olur ama 30 TL'ye :/

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Benimkiler 1-2'şer ay gitmişti ama tamamen benden kaynaklı :D içiniz rahat olsun dandik bir şey gelmiyor. Ama kulağa takılan yeri biraz geniş gelmişti bana azıcık ağrıtmıştı.

aliozl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali İhsan Özel
Üstüne para ekleyip Jbl c100 de alabilirsin. Kendim kullanıyorum memnunum. Mikrofon ve ses kalitesi oldukça iyi

arminus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Batuhan Ersoz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çin markalı kulaklık olduğu için koronavirüs olabilir diye şüpheleniyorum, sizce var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstüne para ekleyip Jbl c100 de alabilirsin. Kendim kullanıyorum memnunum. Mikrofon ve ses kalitesi oldukça iyi
dediğin kulaklığın tasarımı çok saçma bence beğenmedim onu varsa başka şekli şemali düzgün ona bakabilirim :D

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bende Jbl t110 var kablolu olanı. Bayağı yüksek ve kaliteli sesi var 80 liraydı sanırım. Bütçen yeterse o çok daha uzun ömürlü olabilir.

arminus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Batuhan Ersoz
Ses çok fazla önemli değil bana iyi dayanan, kaliteli mikrofonu olan bi tane kulaklık lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklıkla virüs bulaşması imkansız :D merak etme zaten ürünler muhtemelen aylardır Türkiye'dedir.
inşallah öyledir sdkğasd

Top Bottom