Neler Yeni

Playstation 5 Halen Alınır mı?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Kağan UĞURLU
Merhaba arkadaşlar, hazırda imzamdaki bilgisayarım mevcut. Bu bilgisayar varken playstation alınır mı? Gereksiz bir masraf yapmak istemiyorum ne diyorsunuz?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,639
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba arkadaşlar, hazırda imzamdaki bilgisayarım mevcut. Bu bilgisayar varken playstation alınır mı? Gereksiz bir masraf yapmak istemiyorum ne diyorsunuz?
Hiç PS'im olmamisti. PC ye gelmeyen PS5 oyunları için ocakta PS5 aldım. Ama aldıktan sonra hem horzion forbiden West hem de ghost of Tsushima geldi pc'ye. Bende sadece Spiderman 2 alıp oynadım sonrasında kuzene sattım. Playstation bile 2025 bahara kadar exclusive oyun gelmeyecek dedi. Bence şuan ps5 almam yerine PC ye gelen oyunları PC den oyna. Zaten Spiderman 2 de gelirse PC ye gelmeyen oyun kalmaz.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
ben ps 5 proyu bekliyorum

xenk2626

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Kadir Efe Ulusoy
bence series x daha mantıklı oyunların fiyatları daha ucuz ve gamepassdeki oyun kütüphanesi daha geniş

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
PS5 daha önce konsolun olmadıysa alınır. PS5 pro tahmini 10K pahalıya olacak düz PS5'ten o yüzden değmez. Daha önce konsolun olmadıysa Alıp içinde PS plus Bedava bulunan exclusive oyunları ve diğer oynamadıklarını oynarsın.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
pro çıkacak diyorlar

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
burak karadağ
bence bu sistemine 2k 4k bir monitör çekip pc den devam et birtanede gamepad al miss

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Fırat divitci
4080 Super sahibiyim, ps5 aldım aldığıma pişmanım açıkçası. Spiderman 2 ve gow ragnarok oynadım kalan her şey bilgisayarda var zaten. Last of us 2 gelecek işte illa bi ara.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Kağan UĞURLU
ben ps 5 proyu bekliyorum
Arada ne kadar fark olur acaba?
bence series x daha mantıklı oyunların fiyatları daha ucuz ve gamepassdeki oyun kütüphanesi daha geniş
daha önce xbox360 vardı. Mevcut pc varken xbox gibi ölü bir konsol hiç mantıklı değil.
PS5 daha önce konsolun olmadıysa alınır. PS5 pro tahmini 10K pahalıya olacak düz PS5'ten o yüzden değmez. Daha önce konsolun olmadıysa Alıp içinde PS plus Bedava bulunan exclusive oyunları ve diğer oynamadıklarını oynarsın.
Daha önce ps hiç kullanmadım, xbox360 vardı. Bu arada spiderman, tlou 1 i pc de oynadım. Diğer oyunları pek deneyimlemedim. Yaz bitene kadar bekleyip pro almak mı mantıklı diyorsun?
bence bu sistemine 2k 4k bir monitör çekip pc den devam et birtanede gamepad al miss
Monitörüm 2k zaten, gamepad de mevcut xbox 9.nesil. Fakat yatarak 55” tv de oyun keyfi de çok farklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4080 Super sahibiyim, ps5 aldım aldığıma pişmanım açıkçası. Spiderman 2 ve gow ragnarok oynadım kalan her şey bilgisayarda var zaten. Last of us 2 gelecek işte illa bi ara.
Hocam aynı pişmalığı yaşamak istemiyorum, kesin olarak alma diyorsun sanırım. Bende aldığımda tlou2 spiderman2 için alıp oynarım.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arada ne kadar fark olur acaba?

daha önce xbox360 vardı. Mevcut pc varken xbox gibi ölü bir konsol hiç mantıklı değil.

Daha önce ps hiç kullanmadım, xbox360 vardı. Bu arada spiderman, tlou 1 i pc de oynadım. Diğer oyunları pek deneyimlemedim. Yaz bitene kadar bekleyip pro almak mı mantıklı diyorsun?

Monitörüm 2k zaten, gamepad de mevcut xbox 9.nesil. Fakat yatarak 55” tv de oyun keyfi de çok farklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aynı pişmalığı yaşamak istemiyorum, kesin olarak alma diyorsun sanırım. Bende aldığımda tlou2 spiderman2 için alıp oynarım.

PS5 Pro'nun 600 dolar olacağı söyleniyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,269
Üyeler
155,542
Son üye
xaser1992
Top Bottom