Neler Yeni
  • Sizlerin forumda daha keyifli ve sorunsuz vakit geçirmesi adına gece saatlerinde bakım ve güncelleme çalışmaları yapılacaktır. İşlemler sürerken kesintiler yaşanabilir.

Playstation 5 Halen Alınır mı?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,447
İsim
.
Aynen dostum, öyle yapacağım.

Neden gereksiz olsun her ikisi de ayrı bir keyif. İşten geldiğinde koltuğa yatağa uzan kış akşamı ps5 özel oyunlarını oyna.

Deme kanka öyle yaaw :D
Gereksiz pc de de oynarsın aynı oynunu hemde daha keyifli

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Yalnız bir sorun çıkarsa kimse bakmıyor. Hadi Avrasya garantili alındı diyelim, Sony Türkiye'den çekildiği için resmi dağıtımcısı olan Bilkom buna bakacak mı? Bu forumda bir arkadaş ithalatçı garantili PS5 almıştı. 4-5 gün sonra ürün bozulmuş. Yenisini verdiler.
Biz aldık 5 ay oldu neredeyse bir sıkıntı çıkmadı. Göze almak ve dikkate almak lazım. Onbinlerce lira vercek olan sensin, kararları kendi gözünün önünden geçir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar herkese yardımları için çok teşekkürler. PS 5 pro yu bekleme kararı verdim.
Bence çıkmaz bu arada. Sadece 4'te pro çıktı. İnsanlar neden bu kadar sanki sony babasının şirketiymiş gibi rahat konusuyor ben anlamadım. Gelecek olsa pro bir kere gta 6 çıkınca gelir. Ama zaten gta 6 2025, 2026'nın sonbaharında gelecek. O zamana kadar zaten PS5 6 yıllık konsol oluyor o zaman PS6 çıkar

Top Bottom