Neler Yeni

Playstation 5 Halen Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
Arada ne kadar fark olur acaba?

daha önce xbox360 vardı. Mevcut pc varken xbox gibi ölü bir konsol hiç mantıklı değil.

Daha önce ps hiç kullanmadım, xbox360 vardı. Bu arada spiderman, tlou 1 i pc de oynadım. Diğer oyunları pek deneyimlemedim. Yaz bitene kadar bekleyip pro almak mı mantıklı diyorsun?

Monitörüm 2k zaten, gamepad de mevcut xbox 9.nesil. Fakat yatarak 55” tv de oyun keyfi de çok farklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aynı pişmalığı yaşamak istemiyorum, kesin olarak alma diyorsun sanırım. Bende aldığımda tlou2 spiderman2 için alıp oynarım.
Bu arada PS5'i sadece Exclusive oyunları için alıyorsan hiç alma. Ben daha yeni İnfamous second son'a başladım oradan ghost of tsushima falan geçicem. Arada indie oyunları da PS5'ten oynuyorum. PS Plus'ı aktif kullanmayacak ve her türlü oyunu oynayan biri değilseniz çok işinize yaramaz PS5.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Kağan UĞURLU
Rica ederim. Siz hiç PS5 kullanmadığınız için şimdilik PS5 size fazlasıyla yeter sonra PS5 Pro çıktıktan sonra takas yapar PS5 Pro'ya geçersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu oyunları zaten Sony'nin 200-300 milyon dolar harcadığı üst düzey özel oyunları ile karşılaştırmayın Stellar Blade çok iyi bir oyun kesinlikle katılmıyorum Stellar Blade hakkında yazdığınız kısma gidin incelme puanlarına ve oyunu inceleyen kanalların yorumlarını izleyin Final Fantasy VII Rebirth bu yılın en iyi oyunu çok büyük ihtimal kendisi yılın oyunu da olacak o dediğiniz 200-300 milyon dolarlık oyunlar da zaten geliştiriliyor PlayStation Showcase 2024'te Ghost of Tsushima 2 ve adını bilmediğimiz çok fazla özel oyunların duyurusunu da göreceğiz.
Yazın pek oyun oynama zamanım olmayacak gibi, daha çok kışın oynuyorum. Yıl sonunu bekleyip pro almak daha iyi olmaz mı sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
20-30 yaş arası ayakta, amuda, koşarak farketmiyor fakat iş 35+ ya geldiğinde max konfor arıyor insan. 😉
35 yaşındaysan ne duruyorsun al ps5. Git slim al en kısa sürede.

99723

80+ Silver
Yazın pek oyun oynama zamanım olmayacak gibi, daha çok kışın oynuyorum. Yıl sonunu bekleyip pro almak daha iyi olmaz mı sizce?
Eğer aceleniz yoksa ve PS5 Pro'yu bekliyorsanız neden olmasın 2024 Kasım ayında geliyor fiyatı 600 dolar olacak.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eğer Gurcistandan alabilme imkanın varsa alabilirsin. Sana tavsiyem slim al ve 8-10 dan fazla oyun yükleyeceksen hazır gitmişken 1/2tb ssd kap. Ama zaten pc'in var mış. Hemde çok güçlü. Eğer pro gelirse ve 4070 ti s ayarında olursa o zaman alabilirsin

Yalnız bir sorun çıkarsa kimse bakmıyor. Hadi Avrasya garantili alındı diyelim, Sony Türkiye'den çekildiği için resmi dağıtımcısı olan Bilkom buna bakacak mı? Bu forumda bir arkadaş ithalatçı garantili PS5 almıştı. 4-5 gün sonra ürün bozulmuş. Yenisini verdiler.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Kağan UĞURLU
Eğer aceleniz yoksa ve PS5 Pro'yu bekliyorsanız neden olmasın 2024 Kasım ayında geliyor fiyatı 600 dolar olacak.
Aynen almışken en son çıkanı almayı düşünüyorum.
Yalnız bir sorun çıkarsa kimse bakmıyor. Hadi Avrasya garantili alındı diyelim, Sony Türkiye'den çekildiği için resmi dağıtımcısı olan Bilkom buna bakacak mı? Bu forumda bir arkadaş ithalatçı garantili PS5 almıştı. 4-5 gün sonra ürün bozulmuş. Yenisini verdiler.
En azından ithalatçı garanti olması önemli ve tercih sebebi. Teknoloji konusunda pek şanslı değilim

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Kağan UĞURLU
35 yaşındaysan ne duruyorsun al ps5. Git slim al en kısa sürede.

Hiç PS'im olmamisti. PC ye gelmeyen PS5 oyunları için ocakta PS5 aldım. Ama aldıktan sonra hem horzion forbiden West hem de ghost of Tsushima geldi pc'ye. Bende sadece Spiderman 2 alıp oynadım sonrasında kuzene sattım. Playstation bile 2025 bahara kadar exclusive oyun gelmeyecek dedi. Bence şuan ps5 almam yerine PC ye gelen oyunları PC den oyna. Zaten Spiderman 2 de gelirse PC ye gelmeyen oyun kalmaz.
min 7k olur yüksek ihtimal
Hiç PS'im olmamisti. PC ye gelmeyen PS5 oyunları için ocakta PS5 aldım. Ama aldıktan sonra hem horzion forbiden West hem de ghost of Tsushima geldi pc'ye. Bende sadece Spiderman 2 alıp oynadım sonrasında kuzene sattım. Playstation bile 2025 bahara kadar exclusive oyun gelmeyecek dedi. Bence şuan ps5 almam yerine PC ye gelen oyunları PC den oyna. Zaten Spiderman 2 de gelirse PC ye gelmeyen oyun kalmaz.
Arkadaşlar herkese yardımları için çok teşekkürler. PS 5 pro yu bekleme kararı verdim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,960
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba arkadaşlar, hazırda imzamdaki bilgisayarım mevcut. Bu bilgisayar varken playstation alınır mı? Gereksiz bir masraf yapmak istemiyorum ne diyorsunuz?
istersen ps5 pro bekle gta6 bile 2025 sonbaharında gelicek deniliyor

asko56

80+ Silver
p
bence series x daha mantıklı oyunların fiyatları daha ucuz ve gamepassdeki oyun kütüphanesi daha geniş
pc de gamepass var xbox almak için sebep yok elindeki pc series x den daha güçlü zaten

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Kağan UĞURLU

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Deme kanka öyle yaaw :D
bilirsin geçenlerde ps 5in el konsolu çıkmıştı yurt dışı fiyatı 200 dolardı, tr fiyatı ise 12000 tl den başlanacağı söyleniyordu. Ordan yola çıkarsak aynı şey ps5 pro da da olacak gibi duruyor maalesef

Top Bottom