Neler Yeni

playstation alacağım ne almalıyım?

cemozgen

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cem
şuanda ne almak mantıklı? proyu mu beklemeliyim? ne zaman tanıtılacak ne önerirsiniz ilerde gta 6 oynamak istiyorum. şu anda alma sebebim fc25 oynayacağım arkadaşlarım geldiğinde. günlük yaşantımda pc var.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
şuanda ne almak mantıklı? proyu mu beklemeliyim? ne zaman tanıtılacak ne önerirsiniz ilerde gta 6 oynamak istiyorum. şu anda alma sebebim fc25 oynayacağım arkadaşlarım geldiğinde. günlük yaşantımda pc var.
Fc 25 tarzı oyunlar oynayacaksan ps5 slim al. Eğer farklı hikayeli oyunları daha güzel grafikte daha fazla fps alarak oynamak istiyorum diyosan proyu beklemek daha mantıklı.

cemozgen

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fc 25 tarzı oyunlar oynayacaksan ps5 slim al. Eğer farklı hikayeli oyunları daha güzel grafikte daha fazla fps alarak oynamak istiyorum diyosan proyu beklemek daha mantıklı.
pro ne zaman cıkacak ve fiyat ne olacak acaba trde

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Hocam kasımın ilk haftalarında piyasaya sürülecek. Fiyat olarak 50.000 lira gibi bir şey olur diye düsünüyorum. 800 euro olacak. Bizde malum vergisiydi osuydu şusuydu. En kötü 50.000 lira gibi bir fiyata çıkar muhtemelen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kasımın ilk haftalarında piyasaya sürülecek. Fiyat olarak 50.000 lira gibi bir şey olur diye düsünüyorum. 800 euro olacak. Bizde malum vergisiydi osuydu şusuydu. En kötü 50.000 lira gibi bir fiyata çıkar muhtemelen.
55-60 da olabilir fiyat belli olmaz maalesef ama pahalı olacaği kesin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,542
Üyeler
157,089
Son üye
herobenty
Top Bottom