Neler Yeni

🔥 Playstation Oyunları PC'ye Geliyor 🔥

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siz böyle yazınca internetten biraz arama yaptım. Böyle bir haber var ama açıklama yapan Sony'nin CEO'su değil. Nixxes çalışanı olduğunu söyleyen birisi. Haberde kaynağın anonim olduğu söylenmiş.

The Semih

80+ Silver
Siz böyle yazınca internetten biraz arama yaptım. Böyle bir haber var ama açıklama yapan Sony'nin CEO'su değil. Nixxes çalışanı olduğunu söyleyen birisi. Haberde kaynağın anonim olduğu söylenmiş.

Bide geçen hackleme olayı olduğu için çoğu bilgi sızdırıldı, o yüzden acele PC ye çıkarcaklarını düşünüyorum bu biraz sorun yaratabilir.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bide geçen hackleme olayı olduğu için çoğu bilgi sızdırıldı, o yüzden acele PC ye çıkarcaklarını düşünüyorum bu biraz sorun yaratabilir.
Ben Jim Ryan'dan sonra PC'ye oyun çıkarmazlar zannediyordum ama demek ki böyle bir planları varmış adamların. Zaman konusu belirsiz. Ertelemeler olabilir.

Cormack

80+
Ben Jim Ryan'dan sonra PC'ye oyun çıkarmazlar zannediyordum ama demek ki böyle bir planları varmış adamların. Zaman konusu belirsiz. Ertelemeler olabilir.
Wolverine oyunundan sızan belgelerde pcden gelen paranın nasıl paylaştırılacağının bile anlaşması var

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,572
İsim
Hacı
TLOU 2 gelse de oynasak 🤣

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Emre Öztürk
O değilde ne taşıyacak pc var ne o oyunlara verecek param var

Hanaz

80+ Silver
SONY'nin oyunlarını PC ye portlayan şirket NIXXES 2024 yılında aşağıdaki oyunların PC ye geleceğini duyurdu;

- The Last of Us Part II Remastered
- Ghost of Tsushima
- Demon Souls PS5 sürümü
- Bloodborne
- Grand Turismo 7
- Horizon Worbidden West
- God of War Ragnarök + Valhalla DLC

Alıntıyı görüntüle

İnsomniac games hacklenmişti geçen haftalarda, Spiderman 2 nin geliştirici kitiyle birlikte internete sızdırıldığı için 3. kişiler oyunu PC ye modlamaya çalışıyorlarmış, fakat görüntüler çok kötü. Bu sebepten SONY'nin Spiderman 2 yi erkenden PC ye getireceği düşünülüyor.
ghost of thusima dolara geçtikten sonra gelse ne olur gelmese ne olur

TahinPekmez

80+ Silver
pamuk eller cebe

Senerr

80+ Bronze
Gow'u yeni bitirdim ve canım deli dehşet ragnarok oynamak istiyor...

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
İnsomniac games hacklenmişti geçen haftalarda, Spiderman 2 nin geliştirici kitiyle birlikte internete sızdırıldığı için 3. kişiler oyunu PC ye modlamaya çalışıyorlarmış, fakat görüntüler çok kötü. Bu sebepten SONY'nin Spiderman 2 yi erkenden PC ye getireceği düşünülüyor.
Bu adamların dc sini buldum harbiden portlamışlar. Ama assestler yok oyüzden gerçekten aşırı kötü gözüküyor. Assetsiz oyunun torentinide koymuşlar ama güvenmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

TLOU 2 gelse de oynasak 🤣
Tlou 2 remastered remake remastered directors cut enchant edition XD

Son düzenleme:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,546
İsim
Emre siyah
infamous second son istiyoruz