Neler Yeni

🔥İndirim PlayStation®5 Konsole – God of War™ Ragnarök Bundle (Voucher) 15.700,07TL

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Y K
15,700 amazon germany
16500e biraz pazarlıkla 16k civarına mediamarkt faturalıda alınabilir satışa hazır sarı sitede var. aman aman bir alım fırsatı yok yani al-sat gitmez.

1. sıfır ürün bu
2. 40 gün içinde kullansan da iade garantisi var
3. sarı sitedeki 2. el ürünlerin faturasının doğruluk oranı yok
4. gözümle kapalı kutu bile görsem, almanya amazon daha pahalı olsa da almayı tercih ederim ayrıca bunda oyun hediyesi de var.

kırmızışarapp

80+ Silver

melih44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Melih arslan
yurtdışından alınan sony ürünleri tr de garantisi yok diye biliyorum, ayrıca sony ürünlerini düşürüp kasten kırmadığın sürece bir şey olmuyor, kol'da zaten v2 olacağı için onda da sorunlar yok, sadece çok kullanımda yani aşırı kullanımda drift sorunu var onu da kendin bile tamir edebilirsin.
Ama Garanti olmayacaksa arızalı çıkarsa sıkıntı yaşamam mi daha önce hic amazondan ürün de almadim biraz cahilim bu konuda

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Y K
Yeni yıla girer girmez zamlar gelecek. Zor buluruz bu fiyatları...

20-22 arası satılıyor eylül'de ben yurtdışından 2 kol cd'li horizon bundle sürümü 11500 TL'ye maalettim, şuan getirtsem bugün 15'bin e gelecek, TR'den alsam. Şu fiyatı kaçıran çok üzülür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Garanti olmayacaksa arızalı çıkarsa sıkıntı yaşamam mi daha önce hic amazondan ürün de almadim biraz cahilim bu konuda
estağfurullah, amazon'un sattığı tüm ürünlerde 40 gün ücretsiz iade var, ben airfryer aldım 2 hafta kullandım sevmedim dhl kapımdan aldı 3 gün sonra %100 para iademi aldım. Amazon babamdan daha güvenli benim için.

melih44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Melih arslan
20-22 arası satılıyor eylül'de ben yurtdışından 2 kol cd'li horizon bundle sürümü 11500 TL'ye maalettim, şuan getirtsem bugün 15'bin e gelecek, TR'den alsam. Şu fiyatı kaçıran çok üzülür.

estağfurullah, amazon'un sattığı tüm ürünlerde 40 gün ücretsiz iade var, ben airfryer aldım 2 hafta kullandım sevmedim dhl kapımdan aldı 3 gün sonra %100 para iademi aldım. Amazon babamdan daha güvenli benim için.
Gümrük ücreti çıkar yazmışlar

bugter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Burak
Rech bilişim diye bir yer var. Onlar uyguna güzelce hallediyor sorunları boşverin.

kırmızışarapp

80+ Silver

Ne kadar bir kâr edebilirim ? 20k ya satılıyor hepsiburada'da ? Eve yetişip alıcam umarım bitmez :d

KnightDavion

80+ Bronze
yurtdışından alınan sony ürünleri tr de garantisi yok diye biliyorum, ayrıca sony ürünlerini düşürüp kasten kırmadığın sürece bir şey olmuyor, kol'da zaten v2 olacağı için onda da sorunlar yok, sadece çok kullanımda yani aşırı kullanımda drift sorunu var onu da kendin bile tamir edebilirsin.

Kollar v2 diye nerede yazıyor hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,164
Üyeler
157,339
Son üye
EnverYigit
Top Bottom