Neler Yeni

Pmyo taban puanı kaç olur

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Arkadaşlar pmyo kaç puan ile alır, benim 253 ham puanım var obp ile birlikte 289 puanım oluyor sizce girebilir miyim ?

şahin doğan

80+ Platinum
2023'te de 250 ham puan diyorlar.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2023'te de 250 ham puan diyorlar.
En son puan ile kapatma muhabbeti var mı öyle şeyler duydum da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela 10 bin kişi alacaklar sonuncusu 260 puan ile girecek falan

Swox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali
En son puan ile kapatma muhabbeti var mı öyle şeyler duydum da

Mesela 10 bin kişi alacaklar sonuncusu 260 puan ile girecek falan
Bu sene alım fazla ve yeni bir okul mu ne açılmış oraya da kayıcak baya alım da fazla İnstagram da polisol sayfası falan 250 üzeri başvuru yapsın diyor

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Bu sene alım fazla ve yeni bir okul mu ne açılmış oraya da kayıcak baya alım da fazla İnstagram da polisol sayfası falan 250 üzeri başvuru yapsın diyor
o sayfaya goz atarım, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
o sayfaya goz atarım, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
Evet en düşük 260 küsür çağırmışlardı bu sene de çağırmazlar bence 270 falan altını

Arkadaşlar pmyo kaç puan ile alır, benim 253 ham puanım var obp ile birlikte 289 puanım oluyor sizce girebilir miyim ?
Hocam sizin ham puanınız 253 olduğu için girmeniz zor görünüyo

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Genellikle 250 ile 280 arasında oluyor ama ne kadar yüksek olursa şansın yüksek olur ayrıca spor mülakatı için biraz çalış dışarıdan kolay gibi gözüküyor gibi görünüyor ama öyle değil 12-13 yaşımdan itibaren voleybol oynuyorum o parkurların aynısından bir kaç kez yaptım tam puan almak için 40 saniyenin altında yapmak gerekiyor aynı şekilde kurul muhabbetine çalış takım elbise falan bunlar hakkında YouTube üzerinde çok fazla video var kurula nasıl gireceğin ne yapacağın hakkında vs.

Not : OBP puanları onların umurunda değil önemli olan ham puandır çünkü bu puan türünü baz alıyorlar

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Genellikle 250 ile 280 arasında oluyor ama ne kadar yüksek olursa şansın yüksek olur ayrıca spor mülakatı için biraz çalış dışarıdan kolay gibi gözüküyor gibi görünüyor ama öyle değil 12-13 yaşımdan itibaren voleybol oynuyorum o parkurların aynısından bir kaç kez yaptım tam puan almak için 40 saniyenin altında yapmak gerekiyor aynı şekilde kurul muhabbetine çalış takım elbise falan bunlar hakkında YouTube üzerinde çok fazla video var kurula nasıl gireceğin ne yapacağın hakkında vs.

Not : OBP puanları onların umurunda değil önemli olan ham puandır çünkü bu puan türünü baz alıyorlar
Yani spor ve sözlü mülakat iyi geçirirsem girebilir miyim?

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,803
İsim
kadir
Ham 265,19 puan var, umarım üzmezler.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Yani spor ve sözlü mülakat iyi geçirirsem girebilir miyim?
Sporu çalışırsan ve 40 saniye altında yaparsanız tam puan alırsın ki zaten böyle basit birşeyi yapman lazım önemli olan sözlü mülakat çünkü ne kadar puan alacağını bilmiyorsun birde sözlü mülakat odasına girdikten sonra nelere dikkat etmen gerekiyor hepsini araştır gereksiz bir cümle / kelime kurman bile puan kırmalarına neden olabilir girip girmemen konusunda garanti veremem ayrıca sağlık konusunda bir problem falan var mı işte nedir düz taban vs. gibi

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
Sporu çalışırsan ve 40 saniye altında yaparsanız tam puan alırsın ki zaten böyle basit birşeyi yapman lazım önemli olan sözlü mülakat çünkü ne kadar puan alacağını bilmiyorsun birde sözlü mülakat odasına girdikten sonra nelere dikkat etmen gerekiyor hepsini araştır gereksiz bir cümle / kelime kurman bile puan kırmalarına neden olabilir girip girmemen konusunda garanti veremem ayrıca sağlık konusunda bir problem falan var mı işte nedir düz taban vs. gibi
Yeni pmyo yani pomem parkurunda 40 saniye altı kolay dğeil

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Bu sene mülakatlara gireceğim. Tahminimce 260 civarı olur çünkü iç güvenlik fakültesi ve 3000 alım gelebilir. Bunlar olmaz ise erkek 270-280 civarı kapatır diye düşünüyorum.

Top Bottom