Neler Yeni

Pny mi yoksa MLD M20 mi ? SSD

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berk
Ne alaka hocam WD Black serisi SATA mı var oyun için WD GREEN kullanan çok kişi tanıyorum...
Kullanılamaz demedim zaten. Arkadaş sıfır ürün alacak hangi donanımda ne var ne için üretilmiş bilgilendirmek amacım, bilmeye de hakkı. Sonuçta green serisinin 400mb okuma yazma değerleri var kullanmak konusunda gelirsek tabi ki kullanır. Arkadaşın nasıl bir pc kullanma deneyimi var bilmiyoruz belki pc 2-3 günde bir kapatıyor. Belki çok veri yazıyor bu durumda bu ssd ne kadar dayanır. Bunları göz önünde bulundursun diye ürünün üretim amacını belirttim. Ben bu nasıl ssd önerisi demedim, böyle öneri mi olur yazmadım, ürünü tanıttım.

TheJerry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erhan Zeki
Kullanılamaz demedim zaten. Arkadaş sıfır ürün alacak hangi donanımda ne var ne için üretilmiş bilgilendirmek amacım, bilmeye de hakkı. Sonuçta green serisinin 400mb okuma yazma değerleri var kullanmak konusunda gelirsek tabi ki kullanır. Arkadaşın nasıl bir pc kullanma deneyimi var bilmiyoruz belki pc 2-3 günde bir kapatıyor. Belki çok veri yazıyor bu durumda bu ssd ne kadar dayanır. Bunları göz önünde bulundursun diye ürünün üretim amacını belirttim. Ben bu nasıl ssd önerisi demedim, böyle öneri mi olur yazmadım, ürünü tanıttım.
arkadaşlar iş için pc gün boyu açık kalıcak .

TheJerry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erhan Zeki
wd greeni amazondan alıyorum.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Selim
Al wdyi geç hocam sürekli açık kalacak olması bir şey ifade etmiyor bu cihazlarda veri yazma önemli. Çalışma süresine bakacak olursak 2 milyon saat ömürleri var.

Top Bottom