Neler Yeni

PNY RTX 4060 Ti XLR8 Gaming VERTO RGB 8 GB Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda Sedat Çınar

PNY RTX 4060 Ti XLR8 Gaming VERTO RGB 8 GB almayı düşünüyorum markayı sadece isim olarak duydum alınır mı ve soğutma konusunda nasıl ?​

muzunman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet N. Uzunman
Kimse bir şey yazmamış. Bende merak ediyordum. Araştırdım. Eski ve güvenilir bir amerikan şirketi imiş. Son derece kaliteli kartlar üretiyormuş. Türkiye pazarında yeni olduğu için bize yabancı geliyor. Rahatlıkla alınacak bir marka. Ama 4060 ti 8gb den pek emin değilim.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
can
Kaliteli kartlar üretmiyor aksine founders editionun bir tık toparlanmış halini yapıyorlar genel olarak, kıyaslamak gerekirse ms ventus serisi ile rekabet edebilir, gaming x yada suprim düzeyinde model çıkarmıyor yada asus tarafında tuf strix düzeyinde kartlar üretmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda Sedat Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaliteli kartlar üretmiyor aksine founders editionun bir tık toparlanmış halini yapıyorlar genel olarak, kıyaslamak gerekirse ms ventus serisi ile rekabet edebilir, gaming x yada suprim düzeyinde model çıkarmıyor yada asus tarafında tuf strix düzeyinde kartlar üretmiyor.
Ben satın aldım gerçekten çok şaşırdım soğutma konusunda gerçekten muhteşem baya baya iyi şimdi bu övgülerimin senebi işte
%100 kullanımda %80 fan açarak yapmıyo
%100 kullanımda %30 fan açarak yapıyo gerçekten çok memnunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,315
Üyeler
154,213
Son üye
KaanKara
Top Bottom