Neler Yeni

Poco F5 mi Samsung s22 mi

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
Telefon almayı düşünüyorum performans benim için önemli ama kamerada biraz iyi olmalı ara sıra video ve fotoğraf çekiyorum. Poconun işlemcisi çok iyi ama bariz bi şekilde kamerası kötü s22 nin kamerası çok iyi ama işlemcisine sıkıntılı diyorlar Poco f5 mi almalıyım yoksa s22 mi almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ukkaşe Atalay
S22 nin işlemcisi kesinlikle güçlü ama neden sorunlu olduğunu bilmiyorum galiba kullanıcılar biraz fazla zorluyorlar çoğu oyunu rahatlıkla açması lazım

federalper

80+ Silver
S22 nin işlemcisi kesinlikle güçlü ama neden sorunlu olduğunu bilmiyorum galiba kullanıcılar biraz fazla zorluyorlar çoğu oyunu rahatlıkla açması lazım
Açıyor zaten problemi çok ısınması ve ısınınca performansının kısılması. F5 öneririm dostum işlemcisi 8+gen1'in GPU'sunun biraz daha kötü olan hali problem yaşamazsın.

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun oynarım genellikle ama buda Efootball 2024 yani pes, Fifa mobile, pubg bu kadar ama telefonun her programda akıcı işlem yapmasını isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıyor zaten problemi çok ısınması ve ısınınca performansının kısılması. F5 öneririm dostum işlemcisi 8+gen1'in GPU'sunun biraz daha kötü olan hali problem yaşamazsın.
F5 in kamerasına acayip kötü diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ukkaşe Atalay
Oyun oynarım genellikle ama buda Efootball 2024 yani pes, Fifa mobile, PUBG bu kadar ama telefonun her programda akıcı işlem yapmasını isterim

Bu oyunları ısınmadan açması gerekir diye düşünüyorum ama telefonlar hakkında çok fazla bilgim yok ağır oyunlar değil

federalper

80+ Silver
Oyun oynarım genellikle ama buda Efootball 2024 yani pes, Fifa mobile, PUBG bu kadar ama telefonun her programda akıcı işlem yapmasını isterim

Acayip kötü değil fakat evet S22'den kötüdür.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Telefon almayı düşünüyorum performans benim için önemli ama kamerada biraz iyi olmalı ara sıra video ve fotoğraf çekiyorum. Poconun işlemcisi çok iyi ama bariz bi şekilde kamerası kötü s22 nin kamerası çok iyi ama işlemcisine sıkıntılı diyorlar Poco f5 mi almalıyım yoksa s22 mi almalıyım?
S22 nin işlemci de gayet iyi. Ama pil ömründen kork o kısımdan patlıyor biraz.

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok ısınıyor diyorlar ama kamerada iyi olması lazım sizce s22 mi alayım f5 mi hangisinde kafam daha rahat olur

Isınıyor o oyunlarda ısınmasa zaten ısınmayan bir CPU olurdu yarım saat instagram da gez gene deli gibi ısınıyor 8 gen 1
O kadar ısınıyormu cidden?

mhmt.ismt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet İsmet
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular