Neler Yeni

Poco x3 Pro 128 GB teklif geldi

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
helsinki
Cihaza 5 bin tl teklif ettiler. Kozmetik olarak sorunsuz çalışmayan aksamı yok. 11 ay da garantisi var. 5 bin az mi ideal bi teklif mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,635
İsim
MehmedVII
Cihaza 5 bin TL teklif ettiler. Kozmetik olarak sorunsuz çalışmayan aksamı yok. 11 ay da garantisi var. 5 bin az mi ideal bi teklif mi?
Bence çok düşük. 5-6 arası bu fiyata muadili de yok. 6'dan aşağısına verme yılbaşından sonra hepsi zamlanacak bir de

Keyfen

80+ Bronze
Cihaza 5 bin TL teklif ettiler. Kozmetik olarak sorunsuz çalışmayan aksamı yok. 11 ay da garantisi var. 5 bin az mi ideal bi teklif mi?
bendede aynı cihaz var , 7000 TL altına vermeyi düşünmüyorum sende kesinlikle vermemelisin hem yerine koyabileceğin telefon yok hem telefon sadece 1 yıl önce 4250 tl ye aldım şimdi 10000 tl bandında ürün, kesinlikle vermemelisin.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
helsinki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence çok düşük. 5-6 arası bu fiyata muadili de yok. 6'dan aşağısına verme yılbaşından sonra hepsi zamlanacak bir de
bendede aynı cihaz var , 7000 TL altına vermeyi düşünmüyorum sende kesinlikle vermemelisin hem yerine koyabileceğin telefon yok hem telefon sadece 1 yıl önce 4250 TL ye aldım şimdi 10000 TL bandında ürün, kesinlikle vermemelisin.
Şu an bu fiyat bandinda satma düşüncesi aklımdan çıktı beyler sağolun. Cihazı ölü fiyatına alip 7-8 e satacaklar yüksek ihtimal. Ürün 1 kez bile yere düşmedi çizik mizik yok temizleyip 0 yurtdışı cihazı diye satsalar anlayan cikmaz ki eminim bunu yapanlar vardır

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom