Neler Yeni

Polisiye yada Bilim Kurgu kitap önerir misiniz??

GALAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SEFA
Okumak için sizden Bilim Kurgu yada Polisiye kitap önerisi istiyorum, set yada tekli olabilir farketmez. Polisiye olucaksa Sherlock Holmes olmasın internetteki çoğu kitabını okudum. Bütçe en ucuzları olabilir.

erny

80+ Bronze
Marslı ve Artemisi öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

AGATHA CHRISTIE- Beklenmedik Misafir

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Jean Christophe Grange'ın hemen hemen bütün kitapları (y)

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Okumak için sizden Bilim Kurgu yada Polisiye kitap önerisi istiyorum, set yada tekli olabilir farketmez. Polisiye olucaksa Sherlock Holmes olmasın internetteki çoğu kitabını okudum. Bütçe en ucuzları olabilir.
Canan Tan - İz
Kitap okumaktan neredeyse nefret eden biri olarak Sherlock Holmes serisinden daha çok ilgimi çekti.

Birde hocam internetten e-kitap yoluyla kitap okuma gibi bir durum söz konusu mudur acaba ? okumak istediğim birkaç kitap varda.

GALAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SEFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Canan Tan - İz
Kitap okumaktan neredeyse nefret eden biri olarak Sherlock Holmes serisinden daha çok ilgimi çekti.

Birde hocam internetten e-kitap yoluyla kitap okuma gibi bir durum söz konusu mudur acaba ? okumak istediğim birkaç kitap varda.
Varda her kitap var mı bilmiyorum bide bazıları ücretli oluyo ücretsiz siteler var mı bilmiyorum

Junepma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Andaç Hilaloğlu
CHERUB serisi veya Paul Carson'un kitapları. Önerdiğim kitapları okumaya başlayınca elinden bırakamazsın heleki CHERUB serisini bana göre :D (Önerdiğim kitaplar polisiye, aksiyon/macera ve gerilim kitaplardır. Ama CHERUB'u kesinlikle oku bence 1. kitabı okursan (CHERUB Çaylak) eğer seversen diğerlerini de alırsın aklının bir yerinde bulunsun önerdiğim kitaplar.)

CHERUB serisi veya Paul Carson'un kitapları. Önerdiğim kitapları okumaya başlayınca elinden bırakamazsın heleki CHERUB serisini bana göre :D
Şuanlık Paul Carson'dan Soğuk Çelik ve Neşter kitabını okudum diğerleride bu ikisi kadar güzeldir bence.

Son düzenleme:

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
KESİNLİKLE ama kesinlikle otostopçunun galaksi rehberini okumalısın

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR