Neler Yeni

POLOSMART GAMİNG MOUSE 160 TL

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Kadir
arkadaşlar merhaba ben şuan everestin 100 tl lik mousesini kullanıyorum menunum fakat bime gelen polosmart gaming mouse fiyatıyla aşırı dikkatimi çekti sizce alınır mı 7200 dpi 9 led aydınlatmalı ve kablo örgülü alınır mı sizce 160 tl gibi bir fiyata ben everestden menun kaldım o markadanda memnun kalır mıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Alparslan Koç
arkadaşlar merhaba ben şuan everestin 100 tl lik mousesini kullanıyorum menunum fakat bime gelen polosmart gaming mouse fiyatıyla aşırı dikkatimi çekti sizce alınır mı 7200 dpi 9 led aydınlatmalı ve kablo örgülü alınır mı sizce 160 tl gibi bir fiyata ben everestden menun kaldım o markadanda memnun kalır mıyım
Knk bence alma onlar 1 hafta dayanırsa onu çerçeveletip odana as günlük ibadetini ona bakarak yerine getir sana öyle deyim

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk bence alma onlar 1 hafta dayanırsa onu çerçeveletip odana as günlük ibadetini ona bakarak yerine getir sana öyle deyim
reis bence o kadar kötü değildir ben everest kullanıyorum şuana kadar hiç bir sorunu olmadı kaç aydır polosmart çokmu kötü marka

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ali Mert Okuducu
160 ona vereceğine 350ye katar pro dusuyor sürekli. En azindan kaliteli bı marka alirsin

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
polosmartın kendi sitesinde 300 400 lira
Mesaj otomatik birleştirildi:

160 ona vereceğine 350ye katar pro dusuyor sürekli. En azindan kaliteli bı marka alirsin
o kadar bütçe çıkamam maalesef ve çıksam o bütçelere ssd alırım 120gb

Top Bottom