Neler Yeni

Polsan üyeliği olan polis olan Forumdaş varmı dır?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar Arçelik'ten kurutma makinesi alacağım hanım için Polsan üyeliği olan polislere %12 indirim mevcut bana da kurutma almak için hak lazım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa özelden pm atarsa sevinirim.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Heath Ledger
Arkadaşlar Arçelik'ten kurutma makinesi alacağım hanım için Polsan üyeliği olan polislere %12 indirim mevcut bana da kurutma almak için hak lazım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa özelden pm atarsa sevinirim.
hocam sen polsan a üyeliği olan bir polis misin? değilsin. O kampanya sana uygun değil o zaman

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Heath Ledger
Dostum bana uygun değil zaten ben kurutma makinesi alıcam polsan üyeliği polis bukursam numarasınsan yüzde12 indirim yapıcam.
Hocam diyorum ki kampanya seni kapsamıyor. Neden kampanyadan faydalanmak istiyorsun???

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam diyorum ki kampanya seni kapsamıyor. Neden kampanyadan faydalanmak istiyorsun???
Dostum sen sıkıntılı mısın ben kendi adıma mal satın alıcam polis ile indirim sağlıcam. İlla polisin gidip kendi adına mal alması lazım değil babası arçelikten mal alır oğlu indirim yaptırır

Top Bottom