Neler Yeni

Portekiz:3-Türkiye:0

Kanatta ne etti Barış ? Geçen maçta bu maçta sonradan kanada geçti ikisinde de bi halt ettiği yok. Yusuf daha iyi seçenek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samet in 1 2 hatası var ama önemli top kesmeleri de çok var. 2 maçtır abdulkerim yatıyor samet kurtarıyor olan topu
O zaman Merih olabilir Abdülkerim yerine.

Kanatta ne etti Barış ? Geçen maçta bu maçta sonradan kanada geçti ikisinde de bi halt ettiği yok. Yusuf daha iyi seçenek

Samet in 1 2 hatası var ama önemli top kesmeleri de çok var. 2 maçtır abdulkerim yatıyor samet kurtarıyor olan topu
Hocam size kızmış gibi oldum kusuruma bakmayın 🙏

yigit121

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yiğit kadir aliusta
MERT
ZEKİ ABDÜLKERİM NECİP ÇAĞLAR
HAKAN Ç. KAAN A.
ARDA G. SALİH Ö. KEREM A.
KENAN Y.

• Hahaha
Reaksiyonlar: bwNN

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

1 maçta yargılamak doğru değil bence, ki zaten sıkıntılarımızdan biri hücumda çok yalnız kalması oyuncuların. Zaten portekiz defansını anlatmaya gerek yok.

Düzgün ayak uydurma ile barışın kanattan açtığı oyun iyi olur. Galatasarayda çokça gördük.

YazılımKafa

80+ Silver
O zaman Merih olabilir Abdülkerim yerine.

Hocam size kızmış gibi oldum kusuruma bakmayın 🙏
Yok sorun yok. Bende gerginim. Şöyle saçma td ler başkanlar yüzünden insan sinirleniyor maalesef. Merih mevzusuna gelirsek ben bu saatten sonra Merih i çağırmam. Arabistana yatmaya gitti. Daha ondan fayda gelmez

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Maçları izliyormusun acaba abdulkerim nasıl yatıyor ?

Yok sorun yok. Bende gerginim. Şöyle saçma td ler başkanlar yüzünden insan sinirleniyor maalesef. Merih mevzusuna gelirsek ben bu saatten sonra Merih i çağırmam. Arabistana yatmaya gitti. Daha ondan fayda gelmez
Belki bilmiyorum Serdar'ı keşke göndermeseydiler Apo'dan iyi olduğu kesin Serdar'ın :(

YazılımKafa

80+ Silver
1 maçta yargılamak doğru değil bence, ki zaten sıkıntılarımızdan biri hücumda çok yalnız kalması oyuncuların. Zaten portekiz defansını anlatmaya gerek yok.

Düzgün ayak uydurma ile barışın kanattan açtığı oyun iyi olur. Galatasarayda çokça gördük.
Barış 2 maçtır rezil oynuyor. Kötü oynaması yetmediği gibi mücadelede etmiyor. Hakan ve sonradan oyuna giren Yusuf defansa yardım ediyor geriden top alıyor Barış boş beklemeye devam ediyor. O bu kafayla gelişemez. Bu devirde forvet ya da kanat farketmez bu oyuncular kazık gibi dikilmeyecek. Eskidendi o işler.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
özgür şimşek
boyle kaypaklarla olmaz zaten hepsi hala fetonun kopegi, gsye piyasa yaptırcam diye 3 tane olmadık hucum 3lüsüyle cıkıyoz hepsi gsli. Bu kafayla bi sey olmaz zaten.

eren28tr

80+ Platinum
Necipi almayıp sameti alıyorlar
Barış kanatta etkili bu arada geçen Maç kanata geçince iyiydi.

Top Bottom