Neler Yeni

Procreate alınır mı?

Zechion

80+ Silver
Bu arada hocam amacınız sadece soru çözmekse orijinal kaleme ihtiyacınız yok boşa masraf olur
İleride satarsam daha pahalıdan gitsin diye ya. Hem işimi halletmiş olur, hem de ileride satarsam fiyat artış durumunda daha pahalıya satmış olurum mantığıyla.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Zechion

80+ Silver
Hocam ben hem çizim hem de yks için kullanıyorum tableti, internette çoğu test kitabını bulabilmek çok güzel bir şey ve defter olarak da kullanmak çok hoş. büyük ihtimalle üni de defter olarak kullanırım fakat şuan yaşıtlarımın kanları hızlı aktığı için tablete zarar verecek potansiyelde çok fazla insan var.
Android tablet almaktansa apple ı tercih etmemin sebebi de içinde ki uygulamalar ve procreate oldu, evet androidlerin ekranı falan daha güzel oluyor ama ipados açık ara daha kullanışlı bence.
Bu arada alırsanız haber vereyim goodnotes gibi uygulamalara para vermektense Colla note kullanın. Hem ücretsiz hem de şu ana kadar hiç bir eksiğini hissetmedim.
Hocam bu mesajınızı şimdi gördüm. Ben de yks süreci içerisine gireceğim bu sene ve onun için kullanacağım. Uygulama önerileriniz için de teşekkürler. Benim android yerine apple tercih etme sebebim, ileride satma düşüncem olması. He satmazsam da pek bir zararı olmaz. Eskiden çizim yapıp satan bir insandım. Yine böyle bir işe atılabilir veya üniversitede kullanabilirim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam bu mesajınızı şimdi gördüm. Ben de yks süreci içerisine gireceğim bu sene ve onun için kullanacağım. Uygulama önerileriniz için de teşekkürler. Benim android yerine apple tercih etme sebebim, ileride satma düşüncem olması. He satmazsam da pek bir zararı olmaz. Eskiden çizim yapıp satan bir insandım. Yine böyle bir işe atılabilir veya üniversitede kullanabilirim.
Ben de sınava seneye gireceğim, bu sene bir kaç aksaklık oldu. Umarım istediğiniz bölüme gidersiniz hocam.
Hayırlı olsun şimdiden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şey için teşekkür ederim hocam. İyi geceler
Hayırlı geceler hocam.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunların eğim sensörü çalışmıyor diye duymuştum
Hocam eğim sensörü sanırım procreatede çalışmıyor. Bir de basınç sensörüde yok. Çizerken sıkıntı yaşadım. Ama Notlarda ve goodnotesde bazı kalemlerde eğim sensörü çalışıyordu. En iyisi para biriktirip elma almak.

Top Bottom