Neler Yeni

Protein tozu önerir misiniz?

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Yaşın kadar sup markasi denedim 2 whey almis burda oneri yapiyor bide tartisiyor

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
ben kendim kullanıyorum sabahları yulafın için atıyorum gayett güzel oluyor ben kendim kullanıyorum yani al derim
ayrıca protein tozunun içinde creatin varsa onu direk alma böyle bir ipucu vereyim
Nasıl yani hocam, içeriğine bakmadan siparişi geçtim ben😅

123kral14

80+ Silver
Nasıl yani hocam, içeriğine bakmadan siparişi geçtim ben😅
  • Porsiyon Ağırlığı 25 gr
  • Porsiyon Sayısı 32 +
  • Porsiyon Başına Besin Değerleri; Enerji: 535 kj/ 128 kcal
  • Yağ 2 gr
  • Doymuş Yağ 1 gr
  • Karbonhidrat 3 gr
  • Şeker 1 gr
  • Protein 24 gr
  • Bcaa 5100 mg
  • Glutamine 4000 mg
  • Sodyum 30 mg
  • B6 1.4 mg
  • Vitamin C 120 mg
bunda yok zaten sen kullan düzenli yemeğini ye özelden beslenme programı da atabilirim zamanında almıştım fakat şuan bilgili olduğum için kendim ayarlıyabiliyorum

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Porsiyon Sayısı 32 +
  • Yağ 2 gr
  • Doymuş Yağ 1 gr
  • Karbonhidrat 3 gr
  • Şeker 1 gr
  • Protein 24 gr
  • Bcaa 5100 mg
  • Glutamine 4000 mg
  • Sodyum 30 mg
  • B6 1.4 mg
  • Vitamin C 120 mg
bunda yok zaten sen kullan düzenli yemeğini ye özelden beslenme programı da atabilirim zamanında almıştım fakat şuan bilgili olduğum için kendim ayarlıyabiliyorum
Ben de kendim ayarlıyorum hocam, 8-9 aydır spor yapıyorum beslenmeyi iyi aeaştırmıştım ama supplement araştırmadım daha önce. Diğer arkadaş toksiklik yaptığı için sizin önerdiğinizi alayım dedim. Teşekkür ederim🙂

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
  • Porsiyon Sayısı 32 +
  • Yağ 2 gr
  • Doymuş Yağ 1 gr
  • Karbonhidrat 3 gr
  • Şeker 1 gr
  • Protein 24 gr
  • Bcaa 5100 mg
  • Glutamine 4000 mg
  • Sodyum 30 mg
  • B6 1.4 mg
  • Vitamin C 120 mg
Kagit uzerine bakan eleman😀

123kral14

80+ Silver
Ben de kendim ayarlıyorum hocam, 8-9 aydır spor yapıyorum beslenmeyi iyi aeaştırmıştım ama supplement araştırmadım daha önce. Diğer arkadaş toksiklik yaptığı için sizin önerdiğinizi alayım dedim. Teşekkür ederim🙂
rica ederim
böyle tipler beni lk spora başladığımda dalga geçiyorlardı şuan görüntü ve ağırlık olarak onlardan daha öndeyim egolarından yerlerinde saydılar
yarın biri markanın neden kötü olduğu konusunda ikna edici nesnel deliller sunar tamam deriz ama ben faydasını gördüm bir zararını görmedim fiyatı da uygun önermem saçma olur

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Toksiklikmi? Kimin baslattigini farketmedin herhalde😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

rica ederim
böyle tipler beni lk spora başladığımda dalga geçiyorlardı şuan görüntü ve ağırlık olarak onlardan daha öndeyim egolarından yerlerinde saydılar
yarın biri markanın neden kötü olduğu konusunda ikna edici nesnel deliller sunar tamam deriz ama ben faydasını gördüm bir zararını görmedim fiyatı da uygun önermem saçma olur
Wheyin tam olarak nasil bi faydasini gordun? Kreatin dersin tamam , kimseyle dalga gecmiyorum ve benden daha onde degilsin bewolfunda kotu oldugunu supptan anlayan biri biliyor

Ve umrumda degil ne markasi aldigi arkadasin ben oneri yaptim supptan anladigim icin ve ona ragmen parasini cope attiysa kendi secimi karisamam nede hic bir markanin sahibi degilim oveyim , iyi gunler iyi sporlar

123kral14

80+ Silver
Toksiklikmi? Kimin baslattigini farketmedin herhalde😀

Wheyin tam olarak nasil bi faydasini gordun? Kreatin dersin tamam , kimseyle dalga gecmiyorum ve benden daha onde degilsin bewolfunda kotu oldugunu supptan anlayan biri biliyor
senin türkçeni...
kankam bak rutinimi anlatıyorum
sabah 6 da kalkıyorum
vakum
elma sirkesi
yulaf whey muz kaynar su yiyip çıkıyorum
öğlen 3-4 yumurta
akşam evde ne varsa
4 haftada ege fitness ful body ve bu rutinle senin 6 aylık gelişimini gösterdim farklı etkenler olsa da
gördüğün üzere kilomun 2-2.5 katı protein almadığım halde protein açığım fazla değil neden demek ki whey güzel sindiriliyor falan

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Uygunsuz Dil
senin türkçeni...
kankam bak rutinimi anlatıyorum
sabah 6 da kalkıyorum
vakum
elma sirkesi
yulaf whey muz kaynar su yiyip çıkıyorum
öğlen 3-4 yumurta
akşam evde ne varsa
4 haftada ege fitness ful body ve bu rutinle senin 6 aylık gelişimini gösterdim farklı etkenler olsa da
gördüğün üzere kilomun 2-2.5 katı protein almadığım halde protein açığım fazla değil neden demek ki whey güzel sindiriliyor falan
ppdan belli zargana abi😍

Yaza 3-4 ay kala body yapacigini sanan veletlerdensin sadece seninle neden hala muhattap oluyorum bilmiyorum umarim beyninde gelisir iyi gunler🫡

123kral14

80+ Silver
ppdan belli zargana abi😍

Yaza 3-4 ay kala body yapacigini sanan veletlerdensin sadece seninle neden hala muhattap oluyorum bilmiyorum umarim beyninde gelisir iyi gunler🫡
bfl tyt 100 net bu kelamlarını ciddiye almadı

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
bfl tyt 100 net bu kelamlarını ciddiye almadı
Hocam vakumu kaç dk yapıyorsun? ben defineye gireli 3 hafta oldu sadece sabahların karın çalışıyorum hafiften karın bölgesi şekillenmeye başladı ama vakum yapmadım daha önce. İşe yarıyor mu ve ne kadar süre nasıl yapılır vakum

123kral14

80+ Silver
Hocam vakumu kaç dk yapıyorsun? ben defineye gireli 3 hafta oldu sadece sabahların karın çalışıyorum hafiften karın bölgesi şekillenmeye başladı ama vakum yapmadım daha önce. İşe yarıyor mu ve ne kadar süre nasıl yapılır vakum
3 tekrar 20 saniye yapılıyor ama ben tukenise kadar gidiyorum tüm nefesi i boşaltım karnını içine cekebildigin kadar çekiyorsun ege fitness vakum videosundan bakabilirsin

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
3 tekrar 20 saniye yapılıyor ama ben tukenise kadar gidiyorum tüm nefesi i boşaltım karnını içine cekebildigin kadar çekiyorsun ege fitness vakum videosundan bakabilirsin
her gün sabah 3 tekrar yeter mi? ben 20dk falan yapıyoruzdur diye hiç bakmamıştım :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom