Neler Yeni

Protein tozu önerisi

iFourveyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kerem
Spora başlayalı fazla olmadı protein tozu almak istiyorum denemek için protein ocean lansman ürünü olan tozu almayı düşünüyorum sizin bi öneriniz varmıdır bütçem 500-550

_SYG_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yavuz Taştan
3-4 gündür araştırıyorum protein tozlarını vs baya detayli arastirdim isin sonu şu top seviye markalar var onlar da 2kilosu 4-5k falan onlar gözün kapali en iyisi. geri kalan bir kac marka var genele göre biraz daha pahali ama icerigini net bir şekilde bilip kanıtlaman icin test yapman lazim.

Gecen sene suan 400-600₺ civari satılan protein tozlarini alip test ettiler 100gr da 70-80gr protein vaad eden uygun markalarin cogu 20gr proteini gecemedi. kiminde 2gr cikti. yoldan toprak koysan 2gr dan fazla cıkar. Turkiyedeyiz herkes istedigi herseyi yapar ciddi soyluyorum. ben HİQ aldım yine diger marklara gore daha cok guven veriyor biraz daha koklu firma falan ama yarın biri şu testi yaptik şu kadar az degerler varmis dese sasirmam.

butun firmalar alismis eline kagit kalem bende şundan şu kadar bundan şu kadar diye yaziyorlar asla ama asla ve kanıtlayabiliriz ne de anlayabiliriz. Sertifika onayli test onayli vs kimileri evet var ama adam test icin özel seri gonderiyor digerlerinde herseyi kısıyor vs…
Hiq mi köklü firma? Gece gece hiç güleceğim yoktu:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Git kendine hindi tavuk et balık fln al protein tozu ne kullanınca etki görcen mi sanıyon hayır hiç bir fark olmicak tam tersine sen proteini tamamladım sancaksın evet belki günlük proteinini tamamladın ama o protein etteki tavukdaki hindideki kadar iyi mi tabii ki değil( eat real food )

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,936
İsim
Hakan
Dostum spora yeni başladım diyorsun daha henüz katabolizma, anabolizma adaptasyonun bile sağlanmamıştır bu aşamada protein tozu para israfından başka bir şey olmaz onun yerine beslenmeni iyileştirmek daha faydalı olur ilk etapta.
Anabolizma ve katobolizmanın olayla alakası yok
Kreatin ilk başlanırken alınması mamtıksız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Git kendine hindi tavuk et balık fln al protein tozu ne kullanınca etki görcen mi sanıyon hayır hiç bir fark olmicak tam tersine sen proteini tamamladım sancaksın evet belki günlük proteinini tamamladın ama o protein etteki tavukdaki hindideki kadar iyi mi tabii ki değil( eat real food )
Aynı kalitede proetin içinde whey protein var
Proteinlerin sıralamasına bir bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali

Yabancı markalarda eyvallah ama bu bütçeye alcağı hiq dur oceandır hammade bile belli değil

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Serkan Özcan
Hiq, bigjoy, hardline markalarda genelde içerik üretici indirimleri oluyor kupon bulmayı unutma

Kreatin hic bi zaman mantıksız degil hatta başlangıçta alınabilecek tek mantıklı supplement sporun her döneminde kullanılabilir. Tabi şu açıdan düşünmek lazım bu sporu 1 ayda yapıp bırakcaksa boşa israf olur biraz bekleyipte alabilir ama yok ben devam ederim diyorsa en baştada alınabilir.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,936
İsim
Hakan
Hiq, bigjoy, hardline markalarda genelde içerik üretici indirimleri oluyor kupon bulmayı unutma

Kreatin hic bi zaman mantıksız degil hatta başlangıçta alınabilecek tek mantıklı supplement sporun her döneminde kullanılabilir. Tabi şu açıdan düşünmek lazım bu sporu 1 ayda yapıp bırakcaksa boşa israf olur biraz bekleyipte alabilir ama yok ben devam ederim diyorsa en baştada alınabilir.
Daha kad hatları belli değil beslenme ve antreman düzeni belli değil krrwtine ne gerek var
3. Ay kafi

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Onur Yücel
Spora başlayalı fazla olmadı protein tozu almak istiyorum denemek için protein ocean lansman ürünü olan tozu almayı düşünüyorum sizin bi öneriniz varmıdır bütçem 500-550
O kadar bütçen varsa alma kral , o parayla tavuk yumurta vs al. Protein tozu boş iş tamamen influencerların şişirmesi. En dandik tavuk yumurta en kral whey den iyidir. Ha ilerde bütçen çok olur o zaman tatlı yerine alırsın milkshake gibi tatlı ihtiyacını karşılasın vs diye alabilirsin de bu denli kısıtlı bütçede tamamen saçmalık o parayı beslenmene harca

Yok hocam weider bile olsa süt proteini sonuçta whey sütten elde ediliyor, asla yumurtanın yerini tutamaz vücudun %95 ine yakınını sindirebildiği tek gıda yumurta.

Top Bottom