Neler Yeni

PS 4 almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
ps 4 almak istiyorum ama ps hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu yüzden sizden yardım istiyorum ne yapmalıyım nelere bakmalıyım yardımlarınızı bekliyorum

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
İçi açılmışmı açıldıysa ne için açılmış bunlara dikkat et. Ve kolun cihazla beraber gelen kol olmasına da dikkat edersen iyi olur. Onun dışında zaten slimmiş fatmiş falan çok takılacak şeyler değil zaten aynı güçteler sadece slim biraz daha az güç çekiyor. O kadar fazla para vermeye değmez bence

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ps 4 almak istiyorum ama ps hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu yüzden sizden yardım istiyorum ne yapmalıyım nelere bakmalıyım yardımlarınızı bekliyorum
Kesinlikle Slim al derim, Fat alacaksan (çok ucuzsa falan) da üstü parlak malzeme olan versiyonu değil mat olanı al parlaklar uçak motoru gibi çalışıyor.

Nereden alırım dersen sarı site gibi ikinci el uygulamalarına bak sıfırını bulamazsın zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
fat sakın alma. bir abim çok ucuz fiyattan almıştı 1 2 ay oynadı ve şuan görüntü vermiyor....

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
fat sakın alma. bir abim çok ucuz fiyattan almıştı 1 2 ay oynadı ve şuan görüntü vermiyor....
Bu satan kişinin nasıl kullandığı ile alakalı. Fat olduğu için oluşan bir sorun değil hocam.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
Bu dediğin şey oynayan kişiye göre değişir.
Tabii isteyen istediğini tercih eder ama slim ile fat arasındaki tek fark biraz sesinin az olması ve elektrikten biraz daha tasarruf etmesi. Yani sanırım slim olunca ses çıkarmıyor gibi bir algı var bir kere şunu belirteyim yeri geldiğinde iki tür de uçak motoru gibi. Slimde biraz daha az tabi. Elektrik tasarrufu konusunda da fat kasanın üstüne 1k koyduracak kadar bir tasarruf sağlamayacaktır size. 2 türü de kullandığım için söylüyorum amacım haklı çıkmak değil yanlış anlamayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam fat modelin kronik sorunları var.
Hocam kronik dediğiniz problemler ses ve cd çıkarma problemi oluyor bir ps4'te görüntü gelmeme gibi bir olay ne yaşadım ne gördüm şimdiye kadar fat olması sebebiyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom