Neler Yeni

Ps 5 mi almalıyım beklemelimiyim

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hayatımda PS sahibi hiç olmadım hiç PS oyunlarida oynamadım pes 2021 hariç gittim 50.000 TL ye 4 K 120 hz TV 3 ay taksitle aldım Nisan 10 da borcum biticek sonra PS 5 almak istiyorum ama PS 5 proyu beklemelimiyim yoksa Mayıs ayında PS 5 mi almalıyım akıl verirseniz sevinirim

Hali hazırda i3 12100f 1660 superlı sistemim var onu monitör klavye mouse kulaklık dahil 15 17 k arası satabilirsem direk bu aylarda PS 5 almayı düşünüyorum ama satilmazsa ztn alma imkanım yok Mayıs'a kadar Mayıs gelmiskende ps5 proyu beklemek dahamı mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerisi olan varmı
Ben ikinci el aldım 15500'e tek kol şarj standı ve cfi 1116A modelini. Ps 4 pro mu 8500e sattım ve gerçekten de baya fark var 4 prodan gerek fan sesi gerek hızı ve 60 FPS olması gayet iyi. Ben şahsen pronun 5 modelinden fazla bir artısı olacağını sanmıyorum çünkü ps 4 pro modeli normal modelden yaklaşık 2 kat daha güçlü olmasına rağmen hiçbir şekilde pro ya özelleştirilmedi oyunlar. Her kutulu oyunun arkasında PS4 PRO ENHANCED yazıyordu ama pek de bir değişim olmadı standart sürümden.

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
Üzecek konsol değil ama bence sahibinden üzerinden sıfır yd konsol satan mağazalar üzerinden alın. Şu an direk hb, trendyol, media markt vs. yerlerden almak bence gereksiz pahalı. Yurt dışından getirebilme ihtimaliniz varsa (tanıdık vs.) getirin, tax free yapınca 13K falan oluyor konsol.
Varmı link hocam

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
Ps5 pro çıksa 40 k fiyatı olur herhalde zaten 40 k veremiyecekseniz ps5 slim alın çünkü her geçen gün zamlanıyor

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
HB, Trendyol falan çok komsyon kesiyor, Amzon vs. çok iyi o konularda.
Link varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladığım kadarıyla PS özel oyunlarını oynamadın. Bence PS5’i al özel oyunları oyna bitir. Zaten PS5’e yeni bir sürü özel oyun çıkıyor onlarıda oynarsın. 2025’te Gta 6 gelecek. Bence al öneririm.
Anladığım kadarıyla PS özel oyunlarını oynamadın. Bence PS5’i al özel oyunları oyna bitir. Zaten PS5’e yeni bir sürü özel oyun çıkıyor onlarıda oynarsın. 2025’te Gta 6 gelecek. Bence al öneririm.
Hiç PS oyunu oynamadım knk

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Knk bunların arkada seri no oluyormuş slim modelinde hangi model sorunsuz onu alayım birde önerdiğin uyguna 0 satan güvenilir sayfa varmı PS satan
Zaten Slim modelinin bir tane modeli var diye biliyorum. Fat kasa PS5 alacaksan CFI-1200 serisinden alabilirsin. PS5 Slim zaten şuan sorunsuz çalışıyor. Bence PS5 Slim alın. Güvenilir sayfa bilmiyorum maalesef.

Top Bottom