Neler Yeni

playstation özel oyun eksikliği

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
2024 içerisinde çıkacak oyunlar gayet kaliteli gibi görünüyor umarım iyi çıkar burda benim amacım xbox fanoyluk yapmak değil ps firmalarının oyun yapmaması
Oyun yapıyorlar hocam. Ama kaliteli oyun yapmak çok bütçe ve zaman alıyor. 2-3 Firma nasıl 5-6 tane GoW kalibresinde oyun çıkarsın 2 sene içerisinde.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
hayır hayır insomniac naughty dog gibi firmalarddan büyük oyunlar istiyorum sadece
Santo Monico'da var knk. Zaten Naughty Dog 6 yılda bir oyun yapıyor ama çok iyi taş gibi oyun yapıyorlar. İnsomniac'ta daha yeni Spiderman 2 çıkarttığı. Firma hemen oyun yapmıyor biraz sabır lazım.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Elvan kocer
Oyun yapıyorlar hocam. Ama kaliteli oyun yapmak çok bütçe ve zaman alıyor. 2-3 Firma nasıl 5-6 tane GoW kalibresinde oyun çıkarsın 2 sene içerisinde.
biliyorum da hocam önceki konsol nesilleri çok daha efektif geçiyordu 3 yıl geçti ps5 pro çıkacak hala konsollarda oyun yok bende çok seviyorum last of us spiderman vs sadece tek istediğim daha güzel oyunlar görmek

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Knk bu arada İnsomniac'ın getireceği oyunları söyliyim haberin olsun.
1- Wolverine
2- Venom oyunu
Bu 2 oyun güzel olacak zaten. 2028'te de Spiderman 3 çıkartırlar. Ama sadece bu 3 oyunu yapmazlar bu nesilde. Bir kaç tane daha oyun gelir sadece bu üçü değil.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Elvan kocer
Santo Monico'da var knk. Zaten Naughty Dog 6 yılda bir oyun yapıyor ama çok iyi taş gibi oyun yapıyorlar. İnsomniac'ta daha yeni Spiderman 2 çıkarttığı. Firma hemen oyun yapmıyor biraz sabır lazım.
ama ps4 sattıran o oyunlardı bana gidip şimdi tonla para verip ps almak mantıklı gelmiyor umarım güzel oyunlar gelir ps exclusive

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
biliyorum da hocam önceki konsol nesilleri çok daha efektif geçiyordu 3 yıl geçti ps5 pro çıkacak hala konsollarda oyun yok bende çok seviyorum last of us spiderman vs sadece tek istediğim daha güzel oyunlar görmek
Hocam aslında baya oyun çıktı ama size hitap etmiyor anladığım bu.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Elvan kocer
Knk bu arada İnsomniac'ın getireceği oyunları söyliyim haberin olsun.
1- Wolverine
2- Venom oyunu
Bu 2 oyun güzel olacak zaten. 2028'te de Spiderman 3 çıkartırlar. Ama sadece bu 3 oyunu yapmazlar bu nesilde. Bir kaç tane daha oyun gelir sadece bu üçü değil.
sadece insomniac çıkarıyor hızlı oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aslında baya oyun çıktı ama size hitap etmiyor anladığım bu.
yani ben çok büyük hikayeli oyunlar istiyorum bu ps bu konuda yavaş kaldı biraz bence

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
ama ps4 sattıran o oyunlardı bana gidip şimdi tonla para verip ps almak mantıklı gelmiyor umarım güzel oyunlar gelir ps exclusive
Bugün Saat gece 1'de State of Play var. 15 taneden fazla oyun gösterilecek. Bu oyunlr gelebilirmiş.

• Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy 7 Rebirth
  • Sonic Generations Remastered
  • Silent Hill 2 Remake
  • Yeni Metro oyunu(VR özel)
  • Judas
  • Until Dawn Remastered
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani ben çok büyük hikayeli oyunlar istiyorum bu ps bu konuda yavaş kaldı biraz bence
Kaliteli ve büyük oyun yapmak çok zor hocam. Ubisoft çok hızlı çıkartıyor oyun ama hepsi kötü çıktı. Mirage felan kötüydü bence.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
Konsol satışı nasıl az daha çeyrek bitmeden 50 milyona ulaştık diye kutlama yapıyordu ps tarafı ve xbox da herhangi bir özel oyun mantığı olmadığı sürece bu böyle devam eder

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Elvan kocer
çünkü ps benim için = hikayeli büyük oyunlar

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aynı gün Xboxa da gelir GTA6. Sadece PC tarafı beklemekten kudurur 😂

GTA 6'nın sattıracağı konsol miktarı rekor olabilir. Sony de Microsoft da GTA 6 Edişın temalı en göşterişli modelleri yapmaya çalışacak muhtemelen. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,243
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom